کد خبر: 174319
A

مسابقات بدن‌سازی تهران لغو شد/ پوشیدن شلوار جین عامل لغومسابقات بود؟!

با دستور رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، تمامی مسابقات استان تهران تا اطلاع ثانوی لغو شد.

مسابقات بدن‌سازی تهران لغو شد/ پوشیدن شلوار جین عامل لغومسابقات بود؟!

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ با دستور رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، تمامی مسابقات استان تهران تا اطلاع ثانوی لغو شد.

برگزاری تمامی مسابقات پرورش اندام استان تهران از طرف فدراسیون لغو شد و این موضوع درحالی است که تا شروع رقابت‌های این استان زمان زیادی باقی نمانده است. چندی پیش رقابت‌های کشوری با هدف پرشور شدن مسابقات مستریونیورس لغو شد تا مخاطبین این مسابقه بین المللی بالاتر برود و از طرف مسئولین هیئت تهران تخمین زده شد که در صورت عدم برگزاری رقابت‌های کشوری، اسقبال از مسابقات قهرمانی استان تا 50 درصد بالاتر برود.

ابوالفضل قناعتی، رئیس هیئت بدنسازی استان تهران با اشاره به این اتفاقات اظهار داشت: فدراسیون پرورش اندام مسابقات ما را لغو کرده و دلیل آن را عدم رعایت برخی استانداردها توسط بعضی از حوزه‌های بدنسازی تهران بیان کرده است. با نصیرزاده رئیس‌ فدراسیون بدنسازی، صحبت کردم و این مشکلات در شرف حل شدن است تا رقابت‌های استان روی برنامه خودش ادامه یابد.

شنیده‌های ارگان رسانه ای دولت(ایرنا) حاکی از آن است دلیل اصلی لغو این رقابت‌ها، شکل برگزاری مسابقات فیتنس مدل بوده که در برخی حوزه‌های تهران برگزار شده ولی مشکل از آن‌ جایی شروع می‌شود که مسئولین هیئت تهران در مدل برگزاری این رقابت‌ها با مسئولین فیتنس فدارسیون اخلاف دارند؛ هیئت تهران رقابت‌های فیت مدل را طبق استانداردهای IFBB، به این شکل برگزار کرد که ورزشکاران بدون پیراهن، و با کت و شلوار جین روی صحنه حاضر می‌شوند اما کمیته فیتنس ایران این رقابت را با کت و شلوار پارچه‌ای و با پیراهن قبول دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر