کد خبر: 175300
A

پایان جنجال؛ بازگشت سردار آزمون به تیم ملی / زمان ورود مهاجم ایران به قطر مشخص شد

تمرینات تیم ملی فوتبال ایران برای حضور مقتدرانه در جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا در حالی ادامه دارد که سردار آزمون پس از هماهنگی انجام شده، مجوز حضور با تاخیر در تمرینات این تیم را گرفت. طبق هماهنگی‌های صورت گرفته مهاجم تیم ملی ایران پس از بازی امشب رم و لاتزیو، ساعت ۱۶:۳۰ عصر فردا پنجشنبه ۲۱ بهمن وارد اردوی تیم ملی در قطر می‌شود تا خود را به کادرفنی تیم ملی ایران معرفی کند.

پایان جنجال؛ بازگشت سردار آزمون به تیم ملی / زمان ورود مهاجم ایران به قطر مشخص شد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ مهاجم تیم ملی فوتبال ایران عصر فردا پنجشنبه وارد قطر می شود تا خود را به کادر فنی این تیم معرفی کند.

تمرینات تیم ملی فوتبال ایران برای حضور مقتدرانه در جام ملت های 2023 آسیا در حالی ادامه دارد که سردار آزمون پس از هماهنگی انجام شده، مجوز حضور با تاخیر در تمرینات این تیم را گرفت.

طبق هماهنگی‌های صورت گرفته مهاجم تیم ملی ایران پس از بازی امشب رم و لاتزیو، ساعت 16:30 عصر فردا پنجشنبه 21 بهمن وارد اردوی تیم ملی در قطر می شود تا خود را به کادرفنی تیم ملی ایران معرفی کند.

با حضور سردار آزمون لیست بازیکنان تیم ملی ایران برای حضور در هجدهمین دوره جام ملت های آسیا تکمیل می شود تا این تیم در آستانه بازی های مرحله گروهی تمام نفرات خود را در اختیار داشته باشد.

برنامه دیدارهای تیم ملی ایران در گروه C به شرح زیر است:

 

* ایران - فلسطین (۲۴ دی - ساعت ۲۱ - ورزشگاه اجوکیشن سیتی)

 

* ایران - هنگ کنگ (۲۹ دی - ساعت ۲۱ - ورزشگاه خلیفه)

 

* ایران - امارات (۳ بهمن - ساعت ۱۸:۳۰ - ورزشگاه اجوکیشن سیتی)

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر