کد خبر: 179573
A

ادعای جنجالی درباره بیماری کارلوس کی‌روش

رسانه‌های محلی الجزایر مدعی شدند، فدارسیون فوتبال الجزایر به خاطر بیماری حافظه قید استخدام کارلوس کی‌روش را زده است.

ادعای جنجالی درباره بیماری کارلوس کی‌روش

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛ فدراسیون فوتبال الجزایر پس از اینکه تیم ملی فوتبال این کشور در مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ در پی شکست مقابل موریتانی بدون کسب هیچ بردی در مرحله گروهی از دور رقابت‌ها حذف شد، با توافق دوجانبه با جمال بلماضی سرمربی ۴۷ ساله خود قطع همکاری کرد. رسانه‌های الجزایری در روزهای اخیر خبر داده‌ بودند که یک مربی بومی جانشین بلماضی خواهد شد اما نام کارلوس کی‌روش سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران نیز برای جانشینی او مطرح شده بود.

بنابر روایت تسنیم، رسانه‌های محلی الجزایر مدعی شده‌اند که فدراسیون فوتبال الجزایر به دلیل خلق و خوی تند و مشکلات حافظه‌ای کی‌روش که اوایل ماه دسامبر ۲۰۲۳ پس از ۱۰ ماه حضورش روی نیمکت تیم ملی فوتبال قطر از سمت سرمربیگری این تیم برکنار شد، قید استخدام او را زده‌اند و مذاکرات طرفین به نتیجه نرسیده است.

روزنامه ورزشی «کامپتیشن» الجزایر اما مدعی شده؛ فدراسیون فوتبال الجزایر پس از شنیدن چیزی که توسط برخی منابع به عنوان آغاز بیماری آلزایمر کی‌روش عنوان شده، برای ادامه مذاکرات با این مربی پرتغالی که در ماه مارس ۷۱ ساله می‌شود، دچار تردید شده‌اند.

یاسین مِنور خبرنگار الجزایری اما می‌گوید موضوع دقیقاً برعکس است و شایعه آلزایمر توسط خود فدراسیون فوتبال الجزایر پخش شده تا به هدف خود که همان عدم علاقه‌ آنها به استخدام کی‌روش بوده است، برسند.

حالا از ولادیمیر پتکوویچ و خوسه پسیرو به عنوان گزینه‌های خارجی اصلی برای جانشینی بلماضی یاد شده است، این در حالی است که بحث انتخاب مربی بومی نیز مدنظر مدیران فدراسیون فوتال الجزایر است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر