کد خبر: 180689
A

گولسیانی: هواداران پرسپولیس، پپ گواردیولا را می‌خواهند

گئورگی گولسیانی گفت: من هیچ وقت اوسمار را در سمت مربی ندیدم. او کمک مربی بود. اینها دو تا سمت متقاوت هستند. اما هواداران پرسپولیس یک سری اسم های خارجی رو مطرح می کنند مثل گواردیولا و اینجور افراد. اما یک چیز را فراموش نکنید. مربیان مثل مهاجم ها به زمان نیاز دارند. مربیگری در ایران ساده نیست و باید به آنها زمان داد.

گولسیانی: هواداران پرسپولیس، پپ گواردیولا را می‌خواهند

گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی پرسپولیس نظر جالبی درباره سرمربی این تیم دارد.

پرسپولیس در هفته هجدهم لیگ برتر موفق شد تیم ذوب آهن را در اصفهان شکست دهد و پشت سر استقلال در رده دوم لیگ برتر قرار بگیرد. در این بازی تک گل پرسپولیس را گئورگی گولسیانی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

او در مصاحبه ای مفصل درباره اوسمار و اینکه هواداران او را قبول ندارند گفت: من هیچ وقت اوسمار را در سمت مربی ندیدم. او کمک مربی بود. اینها دو تا سمت متقاوت هستند. اما هواداران پرسپولیس یک سری اسم های خارجی رو مطرح می کنند مثل گواردیولا و اینجور افراد. اما یک چیز را فراموش نکنید. مربیان مثل مهاجم ها به زمان نیاز دارند. مربیگری در ایران ساده نیست و باید به آنها زمان داد.

گولسیانی ادامه داد: باشگاه به این مربی جوان فرصت داده و باید زمان کافی برای شکوفایی این مربی را هم در نظر گرفت. اینطوری مربی انگیزه دارد تا خودش را نشان دهد و استراتژی جدید خودش را در تیم پیاده کند. در بلند مدت نشان خواهد داد که این تصمیم چقدر خوب بوده است.به نظر من هواداران پرسپولیس باید صبور باشند و به او اعتماد داشته باشند. او بارها می گوید چرا هواداران از من حمایت نمی کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر