کد خبر: 183137
A

شکست وفایی در یک چهارم نهایی مسابقات آزاد جهانی اسنوکر

برترین نماینده اسنوکر ایران توسط نماینده کشور چین از رقابت‌های آزاد جهانی حذف شد.

شکست وفایی در یک چهارم نهایی مسابقات آزاد جهانی اسنوکر

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ مسابقات آزاد جهانی چین در روزهای ۲۸ اسفند تا ۵ فروردین در شهر یوشان چین برگزار می‌شود. حسین وفایی برترین نماینده اسنوکر ایران، در اولین روز این رقابت‌های رنکینگی با گریم دات روبرو شد و حریف اسکاتلندی خود با رنکینگ جهانی ۵۰ را با نتیجه ۵-۱ شکست داد..

 وی با این پیروزی در مرحله بعدی به استقبال رابرت میلکینز انگلیسی با جایگاه ۱۴ رنکینگ جهانی رفت و موفق شد از این چالش هم با پیروزی عبور کند و به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها برسد. وفایی در این مرحله با سالیوان روبه‌رو شد. وی تا قبل از این بازی ۵ بار با این اسطوره اسنوکر جهان رو به رو شده بود که ۴ بار آن‌ها را شکست خورده بود؛ اما این بار وفایی موفق شد با نتیجه ۵ بر ۴ پیروز این بازی باشد.

نماینده اسنوکر ایران پس از این پیروزی درخشان به یک چهارم نهایی این مسابقات صعود کرد و دینگ‌جونهوی با رنکینگ جهانی ۹ حریف او شد و این بازی را به حریف چینی خود واگذار کرد و از رقابت‌ها حذف شد.

وفایی سال جدید میلادی را با روند نزولی شروع کرد و از رتبه جهانی ۱۵ به ۲۱ رسید و خودش عدم موفقیت در رقابـت‌هایش را بی‌انگیزگی اعلام کرده بود. حال که توانسته روند نسبتا خوبی را در این رقابت‌ها داشته باشد باید دید او می‌تواند به جایگاه قبلی خود بازگردد یا خیر.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر