کد خبر: 183393
A

ناتوانی آلوز در تأمین وثیقه / نیمار این بار کمک نکرد

ستاره سابق تیم ملی برزیل برای تأمین وثیقه مالی جهت آزادی‌اش از زندان دچار مشکل شده است. برخلاف دفعه قبلی که هموطن و هم‌تیمی سابقش نیمار به او برای پرداخت غرامت ۱۵۰ هزار یورویی شاکی پرونده کمک کرد، این بار خبری از کمک مالی اطرافیان نیست و خود آلوز نیز به دلیل نداشتن سرمایه کافی نمی‌تواند وثیقه یک میلیون یورویی را تأمین کند.

ناتوانی آلوز در تأمین وثیقه / نیمار این بار کمک نکرد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ ستاره سابق تیم ملی برزیل برای تأمین وثیقه مالی جهت آزادی‌اش از زندان دچار مشکل شده است.

به گزارش  نشریه موندو دپورتیوو، با وجود صدور قرار وثیقه برای آزادی مشروط و موقت دنی آلوز، او ممکن است همچنان در زندان بماند.

آلوز که منتظر اعلام نتیجه اعتراضش به حکم اولیه دادگاه (حبس چهار سال و نیمی به‌عنوان مجازات تعرض به زن اسپانیایی در ماه دسامبر سال 2022) است در صورت تأمین وثیقه‌ای یک میلیون یورویی می‌تواند به‌صورت مشروط تا زمان اعلام حکم دادگاه تجدیدنظر از زندان خارج شود، اما این امکان وجود دارد که او بعد از 14 ماه همچنان پشت میله‌ها بماند، چرا که تا الان نتوانسته است وثیقه را تأمین کند.

برخلاف دفعه قبلی که هموطن و هم‌تیمی سابقش نیمار به او برای پرداخت غرامت 150 هزار یورویی شاکی پرونده کمک کرد، این بار خبری از کمک مالی اطرافیان نیست و خود آلوز نیز به دلیل نداشتن سرمایه کافی نمی‌تواند وثیقه یک میلیون یورویی را تأمین کند. به همین دلیل خانواده او به تکاپو افتاده‌اند تا بلکه از طریق اخذ وام بتوانند بازیکن پیشین بارسلونا را آزاد کنند هرچند رقم وثیقه آنقدر بالاست که بعید به نظر می‌رسد آنها به آسانی قادر به تأمین آن باشند.

 
 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر