کد خبر: 150948
A

زن کرمانشاهی شوهر سابق اش را کشت و جسدش را آتش زد

زن میانسال پس از جدایی از همسرش وقتی فهمید وی قصد دارد پسرش را از او بگیرد در اقدامی هولناک مرد میانسال را کشت و جسدش را در بیابان آتش زد.

زن کرمانشاهی شوهر سابق اش را کشت و جسدش را آتش زد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سرهنگ علی کرمی، رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه در تشریح این خبر گفت: پس از کشف جسد مردی ۵۷ ساله در حوالی یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. در نخستین گام با توجه به پرونده افراد گمشده سرانجام هویت مقتول از سوی خانواده‌اش شناسایی شد. این خانواده مدعی شدند مقتول مدتی قبل از همسرش جدا شده بود اما همچنان با هم اختلاف داشتند.

در حالی‌که تحقیقات همه‌جانبه برای شناسایی و دستگیری قاتل ادامه داشت، کارآگاهان در تحقیقات و بازجویی‌های به‌عمل آمده به همسر سابق مقتول مشکوک شده و تمرکز خود را روی این فرد معطوف کردند.

کرمی خاطرنشان کرد: همسر ۵۶ ساله مقتول نیز در بازجویی‌های تخصصی در نهایت به قتل همسر سابق خود اعتراف و عنوان کرد وی را با ضربه چاقو و سپس پیچاندن طناب به دور گردنش به قتل رسانده است. زن میانسال انگیزه‌اش را از این کار اختلافات شدید با همسر سابقش عنوان کرد و اینکه شوهرش قصد داشته پسرش را از او بگیرد و همین موضوع باعث شده به فکر انتقام و قتل بیفتد.

رئیس پلیس آگاهی استان افزود: طبق اظهارات این زن، او پس از قتل شوهر سابقش، جسدش را از منزل خارج کرده و در حاشیه یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه به آتش کشیده است. وی در پایان از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص و معرفی قاتل دستگیر شده به دستگاه قضایی برای سیر مراحل قانونی خبر داد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر