کد خبر: 161281
A

برخورد نامناسب با معلولان در بوشهر / بهزیستی: مجوز مرکز نیلوفران آبی لغو شد

در پی خبر منتشر شده در خصوص مرکز نیلوفران آبی در بوشهر سازمان بهزیستی در اطلاعیه ای اعلام کرد: بر این اساس سازمان بهزیستی با لغو مجوز مرکز و جانمائی افراد دارای معلولیت در دیگر مراکز استان، صیانت از افراد تحت پوشش را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داد. سازمان بهزیستی به منظور حمایت از مددجویان تحت پوشش و اعاده حقوق افراد مستقر در این مرکز پیگیری حقوقی خود را نیز از طریق مراجع قضایی دنبال می نماید.

برخورد نامناسب با معلولان در بوشهر / بهزیستی: مجوز مرکز نیلوفران آبی لغو شد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سازمان بهزیستی کشور مجوز مرکز متخلف نگهداری معلولان را در بوشهر لغو کرد.

 در پی خبر منتشر شده در خصوص مرکز نیلوفران آبی در بوشهر سازمان بهزیستی اطلاعیه ای را به منظور تنویر افکار عمومی منتشر کرد.

سازمان بهزیستی کشور ضمن بررسی دقیق موضوع اقدامات عاجلی را با قید فوریت در دستور کار خود قرار داد که از جمله این اقدامات تشکیل کمیته نظارت بر مراکز ماده ۲۶ به منظور تعطیلی مرکز نیلوفران آبی در بوشهر بود.

بر این اساس سازمان بهزیستی با لغو  مجوز مرکز و جانمائی افراد دارای معلولیت در دیگر مراکز استان، صیانت از افراد تحت پوشش را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داد. سازمان بهزیستی به منظور حمایت از مددجویان تحت پوشش و اعاده حقوق افراد مستقر در این مرکز پیگیری حقوقی خود را نیز از طریق مراجع قضایی دنبال می نماید.

سیاست سازمان بهزیستی برخورد شفاف و قاطع با چنین پرونده‌هایی است و در امور مربوط با جامعه هدف سازمان و در راستای صیانت از حقوق همه افراد تحت پوشش سازمان و علی‌الخصوص افراد دارای معلولیت با هیچ کس مماشات نمی کند و این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری و اقدامات قانونی متناسب به عمل خواهد آمد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر