کد خبر: 163130
A

شهادت یک مامور پلیس در حاشیه مسابقه فوتبال آلومینیوم اراک و شمس آذر قزوین

عصر امروز و پیش از بازی فوتبال دو تیم آلومینیوم اراک و شمس آذر قزوین یک خودروی مینی‌بوس با یکی از نیروهای پلیس در محوطه ورزشگاه برخورد و به فوت این پلیس منجر شده است.

شهادت یک مامور پلیس در حاشیه مسابقه فوتبال آلومینیوم اراک و شمس آذر قزوین

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ عصر امروز و پیش از بازی فوتبال دو تیم آلومینیوم اراک و شمس آذر قزوین یک خودروی مینی‌بوس با یکی از نیروهای پلیس در محوطه ورزشگاه برخورد و به فوت این پلیس منجر شده است.

دو تیم آلومینیوم اراک و شمس آذر استان قزوین در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور(جام خلیج فارس) از ساعت 20 در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به مصاف یکدیگر ‌رفتند.

پیش از آغاز بازی ماموران انتظامی و راهنمایی و رانندگی به منظور انتظام‌بخشی تردد و امنیت در محل ورزشگاه و خیابان‌های منتهی به ورزشگاه امام خمینی(ره) حضور داشتند.

‌دقایقی پیش ''استواریکم ابوالفضل کیشانی'' از ماموران فراجا زمانی که در پارکینگ ورزشگاه امام خمینی(ره) در حال تردد با موتورسیکلت بود با یک دستگاه مینی‌بوس برخورد کرده و دچار مصدومیت شد.

به دنبال وقوع این تصادف، مامور فراجا جهت درمان از سوی پرسنل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد که متاسفانه مامور نیروی انتظامی به دلیل جراحات وارده جان به جان آفرین بخشید و آسمانی شد.

سرهنگ احسان آنقی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این خصوص اظهار داشت: متاسفانه استواریکم ابوالفضل کیشانی در حین انجام ماموریت تامین نظم و امنیت در ورزشگاه، دچار سانحه رانندگی شده و جان خود را از دست می‌دهد.

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر