کد خبر: 163330
A

دستگیری مردی که از ۱۰۰ خودرو سرقت کرد

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که اقدام به سرقت از داخل بیش از ۱۰۰ دستگاه خودروی سواری کرده بود، خبر داد.

دستگیری مردی که از ۱۰۰ خودرو سرقت کرد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سردار علی ولی‌پور گودرزی در این‌باره گفت: درپی وقوع یک فقره سرقت محتویات داخل خودرو و ارجاع پرونده از کلانتری ۱۱۲ ابوسعید به پلیس آگاهی، رسیدگی به موضوع و شناسایی متهم یا متهمان پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با اشاره به حضور ماموران در محل وقوع جرم و انجام تحقیقات میدانی، گفت: با مراجعه کارآگاهان در محل وقوع جرم مشخص شد که خودروی مورد سرقت واقع شده به مدت طولانی در پارکینگ ساختمان متوقف بوده است و سارق به دفعات مختلف از داخل خودرو محتویات آن را سرقت کرده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه با توجه به شیوه سرقت، ظن کارآگاهان به داخلی بودن سرقت نزدیک شد، گفت: با تحقیقات انجام شده و رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که یکی از ساکنان ساختمان جزو افراد سابقه‌دار است و به دفعات مختلف به جرم قاپ‌زنی و سرقت محتویات خودرو و جعل دستگیر و به زندان منتقل شده است.

 ولی‌پور گودرزی با بیان اینکه ماموران به شکلن نامحسوس تردد متهم را تحت کنترل قراردادند، گفت: در ادامه با توجه به رفتارهای مشکوک متهم، این فرد تحت تحقیقات کارآگاهان قرار گرفت و در جریان پی‌جویی های انتظامی به جرم خود مبنی بر سرقت محتویات از خودروی همسایه اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به بازداشت متهم و انجام بازجویی‌های بیشتر از وی گفت: این فرد به ۱۰۰ فقره سرقت مشابه در سه ماه اخیر اعتراف کرد. در همین راستا نیز برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شده و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

به گفته وی تحقیقات ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ برای شناسایی مالباختگان و همچنین و کشف جزئیات بیشتر در خصوص این پرونده همچنان در دستورکار قرار دارد.  

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر