کد خبر: 163943
A

نماینده مجلس: اصلاح آزمون سراسری در دستور کار مجلس قرار گیرد

حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز در تذکری گفت: باید اصلاح آزمون سراسری کنکور قبل از بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه تعیین تکلیف شود.

نماینده مجلس:  اصلاح آزمون سراسری در دستور کار مجلس قرار گیرد

به گزارش سایت دیده بان ایران, حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز در تذکری گفت: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست سال گذشته در سفری به شاهین‌شهر مواردی را درباره لزوم استفاده نکردن از مازوت در نیروگاه شهید منتظری تاکید کرد که با گذشت حدود یک سال از این سفر انتظار می رود این موارد پیگیری شود.

وی ادامه داد: فصل سرد سال نزدیک است و مردم شاهین شهر دیگر تحمل استنشاق آلایندگی‌های حاصل از مازوت‌سوزی در این نیروگاه را ندارند. آمارها تاثیرپذیری و خطرات ناشی از مازوت سوزی برای مردم را نشان می دهد.

حاجی دلیگانی در تذکر دیگری با تاکید بر اینکه باید هر چه موضوع صلاح آزمون سراسری در دستور کار قرار گیرد گفت: باید این موضوع قبل از بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه تعیین تکلیف شود.

وی همچنین بر لزوم تعیین تکلیف ‌وضعیت بیمه کارگران ساختمانی تاکید کرد و گفت: اگر هیات عالی نظارت ایرادی دارد با حضور در کمیسیون اجتماعی وضعیت این موضوع را مشخص کند؛  6 ماه است که ساختمان‌سازی در کشور بلاتکلیف و معطل مانده است.

حاجی دلیگانی در پایان خواستار پرداخت پول گندم کاران شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر