کد خبر: 163944
A

جوکار، نماینده مجلس: افزایش قیمت سرویس مدارس خانواده‌ها را دچار مشکل کرده است

محمدصالح جوکار، نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به فصل بازگشایی مدارس اظهار کرد: هزینه بالا و گرانی عجیب سرویس مدارس تبدیل به دغدغه خانواده‌های دارای چند فرزند شده است.

جوکار، نماینده مجلس: افزایش قیمت سرویس مدارس خانواده‌ها را دچار مشکل کرده است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ محمدصالح جوکار، نماینده یزد در مجلس شورای اسلامی در روز دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ صحن مجلس در تذکری شفاهی از دولت و دستگاه‌های اجرایی بابت زمینه سازی حضور مردم در پیاده روی اربعین و هم‌چنین از دولت و ملت بزرگ عراق تشکر کرد.

 وی در تذکری به وزیر اقتصاد و دارایی گفت: وجود نوسانات بالای بازار بورس و عدم ثبات این بازار، موجب آسیب رسانی به سرمایه گذاران شده است.

این نماینده مجلس افزود: این شرایط موجب خواهد شد سرمایه مردم به سمت بازارهایی همچون بازار ارز، طلا و خودرو حرکت کند و در رشد تولید و رونق کسب وکار موثر نباشد.

جوکار همچنین با اشاره به فصل بازگشایی مدارس، اظهار کرد: هزینه بالا و گرانی عجیب سرویس مدارس تبدیل به دغدغه خانواده‌های دارای چند فرزند شده است که لازم است در این زمینه برنامه ریزی صورت گیرد؛ از جمله اقدامات می‌تواند ارائه کارت حمل و نقل عمومی برای خانواده ها با چند فرزند باشد.

وی همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری را دغدغه بازنشستگان به ویژه فرهنگیان که عمر خود را در راستای ارتقای علم و تربیت جوانان صرف کردند، دانست و گفت: حداقل حقوق بازنشستگان باید برابر نرخ تورم اعلامی از سوی بانک مرکزی باشد. او همچنین خواستار تعیین تکلیف نیروهای خرید خدمات آموزشی و حق التدریس شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر