کد خبر: 170570
A

پیکر پنجمین کوهنورد جان باخته در ارتفاعات سن‌بران ازنا پیدا شد

رییس جمعیت هلال احمر ازنا گفت: با تلاش و جست‌وجوی تیم امداد، پیکر آخرین کوهنورد در ارتفاعات "سن‌بران" این شهرستان پیدا شد. علیرضا سلیمانی اظهار کرد: اکنون پیکر پنج کوهنورد جان باخته در بهمن ارتفاعات "سن‌بران" ازنا پیدا شده و کار جستجو به پایان رسیده است.

پیکر پنجمین کوهنورد جان باخته در ارتفاعات سن‌بران ازنا پیدا شد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛  رییس جمعیت هلال احمر ازنا گفت: با تلاش و جست‌وجوی تیم امداد، پیکر آخرین کوهنورد در ارتفاعات "سن‌بران" این شهرستان پیدا شد.

علیرضا سلیمانی اظهار کرد: اکنون پیکر پنج کوهنورد جان باخته در بهمن ارتفاعات "سن‌بران" ازنا پیدا شده و کار جستجو به پایان رسیده است.

براساس این گزارش یک تیم ۹ نفره روز گذشته باوجود هشدارهای اداره کل مدیریت بحران استان و شهرستان ازنا مبنی بر عدم صعود کوهنوردان و گردشگران به ارتفاعات، از دورود به ارتفاعات سنبران صعود می‌کنند که متاسفانه درگیر بهمن می‌شوند.

این ۹ نفر از استان‌های همدان (۲ کوهنورد ملایری) ۷ نفر از لرستان (یک نفر از بروجرد و ۶ نفر از دورود) بودند که چهار نفر آنها مصدوم و از طریق بالگرد به بیمارستان امام جعفرصادق(ع) الیگودرز منتقل شدند همچنین پنج نفر دیگر نیز در زیر بهمن مفقود شده‌اند که پیکر آنان پیدا شده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر