کد خبر: 175301
A

تیراندازی در ایلام منجر به مرگ دختر ۶ ساله شد

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت: تیراندازی ۲ نفر به سمت هم منجر به کشته شدن دختر ۶ ساله و زخمی شدن مادرش شد. سرهنگ حیدری زاد با اشاره به اینکه هویت متهمان شناسایی شده است، خاطرنشان کرد: دستگیری این افراد به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد.

تیراندازی در ایلام منجر به مرگ دختر ۶ ساله شد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سرهنگ "قدرت حیدری زاد " شامگاه چهارشنبه در این خصوص، اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی در محله چالسرا شهر ایلام بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران انتظامی مشخص شد ۲ نفر با هم در گیر شدند که یک نفر از آنها با سلاح ساچمه زنی به سمت نفر دیگر تیراندازی کرده است.سرهنگ حیدری زاد ادامه داد: درپی این تیراندازی دختر ۶ ساله به همراه مادرش که رهگذر بودند مورد اصابت گلوله قرار گرفته که دختر متأسفانه فوت کرده و مادرش پس زخمی شدن توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی اعزام شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با بیان اینکه از محل تیراندازی یک قبضه سلاح کشف شده است، ادامه داد: متهمان قبل رسیدن ماموران انتظامی از محل متورای شده اند.

سرهنگ حیدری زاد با اشاره به اینکه هویت متهمان شناسایی شده است، خاطرنشان کرد: دستگیری این افراد به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر