کد خبر: 175549
A

پلیس فتا: دستگیری عاملان هتاکی به شهدای کرمان در فضای مجازی

سرهنگ محمدرضا رضایی امروز ۲۳ دی ماه با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از حادثه تروریستی ۱۳ دی ماه که در مسیر گلزار شهدای کرمان منجر به شهادت تعداد زیادی از هموطنانمان شد، عده‌ای از افراد معاند و مغرض از این موضوع سوءاستفاده کرده و با انتشار محتواهای توهین آمیز و همسو با دشمن در شبکه‌های اجتماعی باعث تشویش اذهان عمومی و ناراحتی شهروندان و خانواده‌های شهدا شدند.

پلیس فتا: دستگیری عاملان هتاکی به شهدای کرمان در فضای مجازی

به گزارش سایت دیده‌بان ایران، رئیس پلیس فتای استان کرمان از شناسایی ۵۸ تارنمای مجرمانه و دستگیری عوامل هتاکی به شهدای حادثه تروریستی ۱۳ دی ماه خبر داد.

سرهنگ محمدرضا رضایی امروز ۲۳ دی ماه با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از حادثه تروریستی ۱۳ دی ماه که در مسیر گلزار شهدای کرمان منجر به شهادت تعداد زیادی از هموطنانمان شد، عده‌ای از افراد معاند و مغرض از این موضوع سوءاستفاده کرده و با انتشار محتوا‌های توهین آمیز و همسو با دشمن در شبکه‌های اجتماعی باعث تشویش اذهان عمومی و ناراحتی شهروندان و خانواده‌های شهدا شدند.

وی افزود: از این رو به صورت ویژه برخورد با هتاکان و عوامل تشویش اذهان عمومی و انتشار محتوا‌های توهین‌آمیز در فضای مجازی در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت و در این راستا با پی‌جویی‌های تخصصی کارشناسان پلیس فتا ۵۸ تارنما که اخبار کذب و محتوا‌های توهین آمیز به ساحت مقدس شهدای حادثه تروریستی کرمان در آن‌ها بازنشر شده بود، مسدود و تعداد ۴۸ پرونده نیز در روند تحقیقات تکمیلی و سیر مراحل قانونی قرار دارند.

رئیس پلیس فتای استان کرمان با بیان اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به دنبال برهم زدن نظم و امنیت و آرامش در فضای حقیقی و مجازی هستند، گفت: با تلاش پلیس فتا تعداد زیادی از این افراد دستگیر و ضمن اعتراف به جرم خود به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند و واکاوی‌های تخصصی در این حوزه ادامه دارند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر