کد خبر: 175754
A

کشف دارو و تجهیزات پزشکی قاچاق به ارزش ۲۰ میلیارد ریال

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۱۴ هزار قلم انواع تجهیزات پزشکی و داروی غیرمجاز خبر داد.

کشف دارو و تجهیزات پزشکی قاچاق به ارزش  ۲۰ میلیارد ریال

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۱۴ هزار قلم انواع تجهیزات پزشکی و داروی غیرمجاز از یک ساختمان اداری در مرکز تهران خبر داد.

سرهنگ مهدی افشاری، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف محل دپوی تجهیزات پزشکی غیر مجاز در محدوده مرکز تهران شدند. رسیدگی به این پرونده در پی اقدامات اطلاعاتی مأموران در دستورکار قرار گرفته و در جریان آن مشخص شد که مقادیری تجهیزات پزشکی غیرمجاز در ساختمانی اداری در مرکز تهران دپو و نگهداری شده است.

وی با اشاره به هماهنگی با مقام قضایی برای بازدید و بازرسی از این محل افزود: مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در جریان بازرسی از این دفتر اداری مشاهده کردند که محل مذکور، دفتر شرکت پخش تجهیزات پزشکی است و در آن مقادیر انبوهی ویال لیدوکائین و ویال مزوتراژی و … که همگی غیرمجاز و فاقد مدارک گمرکی است، نگهداری می‌شود.

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه کالا‌ها شامل ۱۴ هزار و ۱۲۵ قلم ویال لیدوکائین و ویال مزوتراژی و ... بود، گفت: کارشناسان ارزش ریالی اقلام قاچاق کشف شده را بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال اعلام کرده‌اند.

او از تشکیل پرونده قضایی در همین خصوص خبر داد و تصریح کرد: یک نفر نیز در جریان رسیدگی به این پرونده دستگیر و به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

منبع: فرارو

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر