کد خبر: 176686
A

آتش‌سوزی گسترده یک انبار موادغذایی در جاده کرج

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده در انبار مواد غذایی در جاده قدیم کرج خبر داد.

آتش‌سوزی گسترده یک انبار موادغذایی در جاده کرج

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛سید جلال ملکی درباره جزئیات این حادثه اظهارکرد: در ساعت ۵:۰۴ صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک انبار مواد غذایی در جاده قدیم کرج شهرک دانش به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اعلام شد. این منطقه مرز بین تهران و شهر قدس است و درپی آن شش ایستگاه آتش‌نشانی از سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به همراه تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند و آتش‌نشانی شهر قدس نیز همزمان به محل آتش‌سوزی رسید.

ملکی ادامه داد: محل آتش سوزی یک سوله بزرگ با سقف شیروانی قدیمی به وسعت ۱۰۰۰مترمربع بود که داخل آن با قفسه‌های فلزی طبقه بندی شده و مملو از مواد غذایی و کاملا شعله‌ور بود.

وی با بیان اینکه ضلع شمال انبار ساختمان های مسکونی بود که آتش‌نشانان برای پیشگیری از خطر، آن قسمت را تخلیه کردند، گفت: در اطراف محل حادثه نیز چندین کارگاه دیگر وجود داشت که احتمال سرایت شعله‌های آتش به آنجا نیز وجود داشت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش در حال گسترش و سرایت به اطراف بود که آتش‌نشانان از روی سقف و نفوذ به داخل عملیات اطفا را آغاز کردند، تصریح کرد: بر اثر شدت حرارت سقف محل حادثه ریزش کرده، اما خوشبختانه مورد تلفات و مصدومیت جانی تا این لحظه نداشتیم.

ملکی گفت: در حال حاضر عملیات شعله زنی انجام شده و نیروها در حال لکه گیری محل حادثه هستند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر