کد خبر: 177129
A

دریافت مدارک دانشگاهی از طریق تلفن

اخیرا تلفن گویا برای ارائه مدرک از دیپلم تا تحصیلات عالیه با مردم تماس گرفته و مدعی مشاوره و ارائه مدرک دانشگاهی در سریع‌ترین زمان ممکن می‌شود.

دریافت مدارک دانشگاهی از طریق تلفن

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ فروش مدرک‌ به فضای مجازی بسنده نکرده است و این روزها علاوه بر پیامک، تلفن گویا برای ارائه مدرک از دیپلم تا تحصیلات عالیه با شماره شما تماس می‌گیرد و مدعی مشاوره و ارائه مدرک دانشگاهی در سریع‌ترین زمان ممکن است.

روزنامه قدس در این‌باره نوشت: «این روزها اگر در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی کلمه مدرک را جست‌وجو کنیم، به دنیایی از سایت‌ها، کانال‌ها و صفحاتی می‌رسیم که گردانندگان آن‌ها مدعی هستند مدرک دانشگاهی با استعلام و تاییدیه برایمان صادر می‌کنند، بدون گذراندن درس و دانشگاه و فقط با واریز پول!

رشد قارچ‌گونه مدرک‌فروشی به فضای مجازی بسنده نکرده است و این روزها علاوه بر پیامک، تلفن گویا برای ارائه مدرک از دیپلم تا تحصیلات عالیه با شماره شما تماس می‌گیرد و مدعی مشاوره و ارائه مدرک دانشگاهی در سریع‌ترین زمان ممکن است. 

وقتی ویروس فروش مدارک دانشگاهی و غیردانشگاهی این‌ قدر در جامعه فراگیر شده و احساس عدالت آموزشی را خدشه‌دار می‌کند، مطلوب است وزارت علوم که خود متولی اصلی حراست از علم و تضمین کیفیت آموزش عالی است، برای مقابله با این مهم عزم جدی داشته باشد.

وزیر علوم درباره جلوگیری از فروش مدارک، قول مساعد داد و نامه‌ای را که در آن مدل استانی مقابله با مدارک جعلی نیز درج شده بود، به مسئول این حوزه در وزارتخانه سپرد.»

منبع: روزنامه قدس

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر