کد خبر: 177206
A

حکم اعدام ۴ نفر اجرا شد

قوه قضاییه اعلام کرد: حکم اعدام ۴ عضو تیم عملیاتی سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی که پارسال در جریان اجرای عملیات بمب‌گذاری در اصفهان دستگیر شدند، صبح امروز اجراشد.

حکم اعدام ۴ نفر اجرا شد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ ارگان اطلاع رسانی قوه قضاییه(میزان) اعلام کرد: حکم اعدام ۴ عضو تیم عملیاتی سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی که پارسال در جریان اجرای عملیات بمب‌گذاری در اصفهان دستگیر شدند، صبح امروز اجراشد.

مرداد پارسال وزارت اطلاعات ضمن صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: یک تیم عملیاتی مرتبط با سرویس موساد که از مسیر اقلیم کردستان عراق به‌صورت غیرقانونی وارد کشور شده بودند و قصد انجام عملیات بمب‌گذاری در یک کارخانه تولید تجهیزات وابسته به وزارت دفاع در اصفهان را داشتند، قبل از عملیات، توسط سربازهای گمنام امام زمان دستگیر شدند.

 پروندۀ ۴ عضو اصلی این تیم پس از انجام تحقیقات، جهت رسیدگی به دادگاه رفت و درنهایت ۲۷ شهریور ۱۴۰۲، حکم اعدام این ۴ نفر به اتهام همکاری اطلاعاتی به نفع رژیم غاصب صهیونیستی صادر شد.

 این پرونده بعد از فرجام‌خواهی متهمان در دیوان‌عالی کشور دوباره بررسی شد و شعبۀ رسیدگی‌کننده در دیوان‌عالی ضمن رد فرجام‌خواهی متهمان، حکم دادگاه انقلاب اسلامی را تأیید کرد که حکم اعدام این ۴ نفر، صبح امروز اجرا شد.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر