کد خبر: 177779
A

قتل دختر ۷ ساله به دست زن همسایه به خاطر کینه با پدر و مادرش

اواخر هفته گذشته زوج جوانی با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن دختر هفت‌ساله‌شان در منطقه شهرک یاس کرج خبر دادند.

قتل دختر ۷ ساله به دست زن همسایه به خاطر کینه با پدر و مادرش

به گزارش سایت دیده بان ایران؛  اواخر هفته گذشته زوج جوانی با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن دختر هفت‌ساله‌شان در منطقه شهرک یاس کرج خبر دادند.

 مادر فاطمه کوچولو گفت: دخترم هر روز با سرویس به مدرسه می‌رفت. امروز هم طبق معمول از خانه خارج شد و جلوی در منتظر سرویس بود من هم فکر کردم به مدرسه رفته اما ساعتی بعد متوجه شدیم دخترم به مدرسه نرفته است و راننده سرویس هم گفت که او را صبح سوار نکرده است. همه جا را گشتیم اما خبری از دخترم نیست.

در ادامه نیز زوج جوان عکس و مشخصات دخترشان را در فضای مجازی منتشر کردند تا اگر کسی از او خبری دارد به آنها اطلاع دهد.

سردار حمید هداوند فرمانده انتظامی البرز در تشریح این خبر گفت: با ثبت این شکایت تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار داد. کارآگاهان در همان ساعت اولیه با انجام اقدامات میدانی در حوالی منزل دختر بچه، متوجه شدند که یکی از همسایه‌های‌شان از سوار شدن دخترک به سرویس مدرسه ممانعت کرده و او را با خودروی خود به مکان نامعلومی منتقل کرده است.

بلافاصله با انجام هماهنگی‌های قضایی زن مورد نظر در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد.

وی که یک زن ۳۵ ساله است، در تحقیقات تکمیلی به قتل بچه اعتراف کرد و گفت که به دلیل اختلاف و کینه‌ای که از پدر ومادر این بچه داشته، کودک را ربوده و با انتقال به بیابان‌های اطراف ساوجبلاغ او را به قتل رسانده است. هداوند گفت: جسد مقتول در اطراف ساوجبلاغ کشف شد و همچنان تحقیقات روی این پرونده ادامه دارد.

منبع: ایران

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر