کد خبر: 178770
A

رئیس سابق کانون مداحان شاهین شهر به قتل رسید

رسول شهریاری،عضو کانون هنرمندان شهرستان شاهین شهر و میمه و دبیر کارگروه تولید محتوا کنگره شهدا شاهین شهر، شب گذشته به ضرب سه گلوله در خودروی شخص خویش به قتل رسید. شهریاری مداح اهل بیت (ع) بوده و همچنین از حدود یک سال گذشته تاکنون مسئولیت خانه احسان شاهین شهر را برعهده داشته است.

رئیس سابق کانون مداحان شاهین شهر به قتل رسید

 به گزارش سایت دیده بان ایران؛ رسول شهریاری،عضو کانون هنرمندان شهرستان شاهین شهر و میمه و دبیر کارگروه تولید محتوا کنگره شهدا شاهین شهر، شب گذشته به ضرب سه گلوله در خودروی شخص خویش به قتل رسید.

این منبع آگاه ادامه داد: پیکر جان باخته این شهروند شاهین شهری در حالی که احتمالاً شب پیش در اثر اصابت ۳ گلوله جان باخته بوده است، در خودروی شخصی وی صبح امروز در یکی از محلات شاهین شهر یافت شد.

طبق روایت منابع آگاه ظاهراً در این حادثه ۵ گلوله شلیک شده است که ۳ گلوله به مقتول اصابت نموده و سبب مرگ وی شده است.

رسول شهریاری، کارمند شهرداری شاهین شهر و شاغل در آرامستان بهشت معصومه و رئیس سابق کانون مداحان شاهین شهر در فاصله شامگاه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ تا سحرگاه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ (هنوز به طور دقیق گزارش نشده است) به ضرب گلوله افراد ناشناس با انگیزه نامعلوم به قتل رسید و صبح امروز پیکر وی در خودروی شخصی‌اش خیابان پرستار محله گلدیس شاهین شهر یافت شده و به نیروی انتظامی شهرستان گزارش شده است.

شهریاری مداح اهل بیت (ع) بوده و همچنین از حدود یک سال گذشته تاکنون مسئولیت خانه احسان شاهین شهر را برعهده داشته است. مجموعه خانه احسان یک نهاد اجتماعی است که تحت نظارت بنیاد فرمان اجرایی امام خمینی (ره) در راستای ارتقا موضوعات اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی و رفع مشکلات و معضلات این موضوعات در محلات محروم شاهین شهر فعالیت می کرده است

در صورتی که اخبار جدیدی پیرامون این موضوع نشر گردد در همین محل خدمت شهروندان محترم ارائه خواهد گردید.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر