کد خبر: 179531
A

مجتمع دنیای نور رفع پلمپ شد

پلمب مجتمع تجاری دنیای نور با حکم قضایی و با شرط ایمن‌سازی، رفع شد و این مرکز تجاری اکنون باز است.

مجتمع دنیای نور رفع پلمپ شد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ در حالیکه برخی رسانه‌های اجتماعی در فضای مجازی امروز ۲۹ بهمن، موضوع پلمب مجتمع تجاری دنیای نور در شرق پایتخت را منتشر کردند اما خبرها حکایت از این دارد که این پلمب با حکم قضایی و با شرط ایمن‌سازی، رفع شده و این مرکز تجاری اکنون باز است.

شهردار منطقه چهار تهران در این باره اعلام کرد: در راستای حفظ حقوق عامه و ارتقای ایمنی ساختمان‌های پرخطر، ساختمان تجاری نا ایمن و پر رفت و آمد دنیای نور در بزرگراه شهید سلیمانی حدود یک هفته پیش پلمب شد.

علی کمالی‌زاده با بیان اینکه دنیای نور یکی از مجموعه‌های تجاری معروف منطقه چهار است و حدود ۵۰ واحد تجاری در آن مستقر است، افزود: این ساختمان از چند ماه پیش به عنوان ساختمان پرخطر و ناایمن شناسایی شده بود.

وی اضافه کرد: بارها به مالک مجتمع تجاری دنیای نور اخطارهای مکرر برای رفع خطر داده شد ولی در این زمینه هیچ اقدامی صورت نگرفت و در نهایت دستور قضایی مبنی بر پلمب ساختمان صادر و اجرا شد.

اکنون طبق گزارشات این مجتمع رفع پلمب شده است و در این راستا یک منبع آگاه در شهرداری منطقه چهار این موضوع را تایید کرد و گفت: با حکم قضایی این مجتمع رفع پلمب شده اما مالک این مجتمع در زمان تعیین شده باید نسبت به ایمن‌سازی آن اقدام کند.

منبع: ایرنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر