کد خبر: 179872
A

رادان: بهترین‌ها برای کلانتری و پاسگاه‌ها انتخاب می‌شوند

فرمانده کل انتظامی گفت: پلیس پیشگیری به عنوان لبه جلویی تماس فراجا با مردم در جلب رضایت و افزایش رضایتمندی مردم بسیار مهم بوده است، به همین منظور همواره بهترین‌ها برای کلانتری و پاسگاه‌ها انتخاب می‌شوند.

رادان: بهترین‌ها برای کلانتری و پاسگاه‌ها انتخاب می‌شوند

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ سومین همایش سراسری روسای پلیس پیشگیری استان‌های سراسر کشور (وبینار) با حضور سردار احمدرضا رادان؛ فرمانده کل انتظامی کشور در ستاد فرماندهی برگزار شد.

احمدرضا رادان در این همایش از پلیس پیشگیری به عنوان محل عزت بخشیدن به کل انتظامی کشور یاد کرد و گفت: روزانه حدود ۸۸ هزار وظیفه و ماموریت در کلانتری و پاسگاه‌ها در حال انجام است که اگر فقط هر مورد یک مخاطب داشته باشد یعنی حجم وسیعی از مخاطبان روزانه در رویارویی مستقیم خاص این پلیس هستند.

وی با تاکید بر رفتار مناسب با مراجعه‌کنندگان تصریح کرد: استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود درون و برون‌سازمانی و بررسی روند کار در مسیر امنیت‌آفرینی و بهبود عملکرد، نقش مهمی ایفا می‌کند.

فرمانده کل انتظامی کشور هدف اصلی از بهبود فرآیندها را برای کارآمدتر شدن کلانتری‌ها دانست و خاطرنشان کرد: پلیس پیشگیری به عنوان لبه جلویی تماس فراجا با مردم در جلب رضایت و افزایش رضایتمندی مردم بسیار مهم بوده و از این منظر باید با دقت نظر عمل شود و به همین دلیل است که همواره بهترین‌ها برای کلانتری و پاسگاه‌ها انتخاب می‌شوند.

پ

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر