کد خبر: 181611
A

بازداشت فردی که با سگش وارد آب‌گرم بابل شده بود+عکس

فردی که یک قلاده سگ خانگی را داخل آبگرم اَزرو بابل برده و فیلم کوتاهی از این اقدام خود را در فضای مجازی منتشر کرد، شناسایی و دستگیر شد.

بازداشت فردی که با سگش وارد آب‌گرم بابل شده بود+عکس

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ از پایگاه اطلاع رسانی پلیس مازندران، فرمانده انتظامی بابل روز پنجشنبه گفت: فردی که سگ خود را وارد "آبگرم ازرو" کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ علی داداش تبار افزود: این فرد با هماهنگی دستگاه قضایی دستگیر و ضمن تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شد.

آبگرم"ازرو" که در ۵۰ کیلومتری جنوب بابل در بخش بندپی شرقی در روستای آری واقع شده است یکی از جاذبه های گردشگری جنوب بابل محسوب می شود که مورد اقبال گردشگران داخلی قرار گرفته است.

ایرنا نوشت: این آب گرم که بدون متولی رها شده است تنها در پایان هفته یا روزهای تعطیل از سوی دهیاری و شورای روستا یک نفر در آن مکان مستقر می شود تا از هر گردشگر ۵۰ هزار ریال دریافت کند.

با توجه به اینکه در وسط هفته تعداد گردشگر در این روستا که بخواهند از این آب گرم استفاده کنند، به اندازه انگشتان دست می رسند برای دهیاری و شورای روستا صرفه اقتصادی ندارد که به یک کارگر سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال برای یک روز حقوق پرداخت کند تا آنکه این شخص بخواهد زیر ۱۰ عدد بلیت ۵۰ هزار ریالی بفروشد.

همه این عوامل سبب شد که این آبگرم بدون متولی رها شده باشد تا برخی گردشگر در وسط هفته حتی بدون پرداخت همین مبلغ ناچیز ۵۰ هزار ریال بتوانند از این آب گرم استفاده کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر