کد خبر: 181854
A

دادستان رباط‌کریم: در سال جاری ‍ ۲۰ مدیر و کارمند در رباط‌کریم و پرند دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم از دستگیری حداقل ۲۰ مدیر و کارمند در ادارات رباط‌کریم و پرند به اتهام فساد مالی در سال جاری خبر داد.

دادستان رباط‌کریم: در سال جاری ‍ ۲۰ مدیر و کارمند در رباط‌کریم و پرند دستگیر شدند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم از دستگیری حداقل ۲۰ مدیر و کارمند در ادارات رباط‌کریم و پرند به اتهام فساد مالی در سال جاری خبر داد.

محمد یوسف‌وند دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات دستگاه قضایی در راستای سالم‌سازی ادارات و مبارزه با فساد، اظهار کرد: در سال جاری با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) و همکاری دستگاه قضایی، ۲۰ نفر از مدیران، اعضای شوراها و کارمندان متخلف در ادارات مختلف رباط‌کریم و پرند دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه این افراد در مظان اتهاماتی از جمله ارتشاء، اختلاس، رشاء، تبانی در معاملات دولتی و سوءاستفاده از موقعیت شغلی هستند، افزود: پرونده‌های این افراد در حال رسیدگی است و با متخلفان به جد برخورد خواهد شد.

دادستان شهرستان رباط‌کریم همچنین به پرونده فساد در شهرداری و شورای شهر رباط‌کریم اشاره کرد و گفت: این پرونده که تاکنون منجر به دستگیری تعدادی از اعضای شورا و شهردار سابق هم شده بود، در حال حاضر مراحل پایانی خود را سپری می‌کند و پس از تکمیل تحقیقات و صدور حکم، جزئیات آن به اطلاع مردم خواهد رسید.

 

دستگیری ۳ نفر به اتهام خرید و فروش رای

 

یوسف‌وند در ادامه از تشکیل سه پرونده برای تخلفات در انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: در این راستا ۳ نفر به اتهام خرید و فروش آرا بازداشت شده‌اند و هم اکنون پرونده‌ها در حال بررسی است.

 

وی با بیان اینکه احتمال احضار برخی کاندیداها در این پرونده‌ها وجود دارد، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی با هرگونه تخلف انتخاباتی به شدت برخورد خواهد کرد و اجازه نخواهد داد که عده‌ای با سوءاستفاده از قانون، حق مردم را ضایع کنند.

 

دادستان رباط کریم در پایان از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در ادارات و یا در جریان انتخابات، مراتب را به دستگاه قضایی اطلاع دهند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر