کد خبر: 183821
A

کشف بیش از ۱۱ هزار برگه توتو در آستانه‌اشرفیه

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه از کشف ۱۱ هزار و ۸۰۰ برگه توتو (شرط‌بندی نتایج فوتبال) در بازرسی از یک واحد صنفی خبر داد.

کشف بیش از ۱۱ هزار برگه توتو در آستانه‌اشرفیه

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ فرمانده انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه از کشف ۱۱ هزار و ۸۰۰ برگه توتو (شرط‌بندی نتایج فوتبال) در بازرسی از یک واحد صنفی خبر داد.

سرهنگ رضا شمسائی اظهار کرد: بررسی پرونده‌های مرتبط با قمار نشان می دهد بسیاری از اینگونه جرائم در ابتدا با یک بازی و حتی کنجکاوی از سوی جوانان آغاز می شود که این امر دقت و نظارت بیشتر خانواده‌ها را می طلبد.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی دریافت گزارشی مبنی بر توزیع برگه‌هاب توتو (شرط‌بندی نتایج فوتبال) داخل یک واحد صنفی در شهر آستانه‌اشرفیه، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از انجام تحقیقات نامحسوس و اطمینان از صحت موضوع به آدرس این مغازه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌ اشرفیه از کشف ۱۱ هزار و ۸۰۰ برگه توتو در بازرسی از واحد صنفی مورد نظر خبر داد و گفت: در این راستا متهم ۳۴ ساله برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

این مقام انتظامی به پلمب مغازه متهم اشاره کرد و از مردم خواست در صورت اطلاع یا مشاهده موارد مشابه، مراتب را براب پیگیری از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر