کد خبر: 175744
A

افزایش متوسط ۵ میلیون تومانی حقوق کارکنان وزارت کشور

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳: کمیسیون مصوب کرد که افزایش حقوق کارمندان در سال آینده ۲۰ درصد باشد و کف حقوق شاغلین را ۱۰ میلیون و بازنشستگان را ۹ میلیون تومان پیش بینی شد.

افزایش متوسط ۵ میلیون تومانی حقوق کارکنان وزارت کشور

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ علی‌اصغر عنابستانی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1403برای افزایش یک و نیم برابری حق شغل شاغل به عنوان فوق العاده ویژه در حکم کارکنان وزارت کشور گفـت: به صورت متوسط 5 میلیون تومان به حقوق کارکنان وزارت کشور اضافه خواهد شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس  در رابطه با طرح پشنهاد خود در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1403 گفت: حقوق و دستمزد کارکنان وزارت کشور با توجه به شرح وظایف گسترده‌‌ و سختی شغلی که دارند، نیازمند ترمیم بوده و به همین دلیل هم پیشنهادی را در جریان بررسی لایحه بودجه 1403 در کمیسیون تلفیق مطرح کردم که بر اساس آن یک و نیم برابر حق شغل شاغل به عنوان فوق العاده ویژه به حقوق کارکنان وزارت کشور در حکم آنها اضافه شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس عنوان کرد: بر اساس این پیشنهاد که به تصویب اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1403 نیز رسید، به صورت متوسط حدود 5 میلیون تومان به حقوق کارکنان وزارت کشور اضافه خواهد شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر