کد خبر: 177600
A

اطلاعیه جدید سامانه یکپارچه فروش خودرو

مدیران سامانه یکپارچه فروش خودرو طی اطلاعیه متقاضیانی که موعد تحویل خودروهای آن‌ها مشخص شده است اما قصد ندارند تا نسبت به واریز وجه اقدام کنند، باید به سامانه مراجعه کنند.

اطلاعیه جدید  سامانه یکپارچه فروش خودرو

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ متقاضیانی که پیش تر در سامانه یکپارچه فروش خودرو برای محصولات شرکت‌های خودروساز داخلی نام نویسی کردند اما به هر دلیل قصد ندارند ثبت نام خود را با واریز وجه تکمیل کنند باید با مراجعه به سامانه انصراف خود را اعلام کنند.

این متقاضیان می‌توانند از ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ تا پایان روز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ به سامانه یکپارچه فروش خودرو مراجعه کرده و از خرید خود انصراف دهند.

اطلاعیه سامانه یکپارچه فروش خودرو تاکید کرده چنانچه از دریافت خودروی پیشین خود انصراف ندهند نمی‌توانند در طرح های فروش خودرو که در آینده برگزار می‌شود، نام‌نویسی کنند.

سامانه یکپارچه فروش خودرو تا کنون دو بار به صورت گسترده محصولات خودروسازان بزرگ و شرکت‌های خودروساز خصوصی را در دسترس متقاضیان قرار داده است.

برخی از متقاضیان به رغم تعیین تکلیف موعد تحویل خودرو نسبت به واریز وجه اقدام نکرده یا اینکه در آینده قصد ندارند واریز وجه را انجام دهند. مدیران سامانه یکپارچه فروش خودرو به این دسته از متقاضیان اعلام کردند چنانچه قصد دارند تا در آینده نسبت به دریافت خودرو از مسیر طرح‌هایی که قرار است در سامانه یکپارچه فروش خودرو برگزار شود، شرکت کنند، باید انصراف خود را اعلام کنند.

بررسی دو طرح فروش برگزار شده در سامانه یکپارچه نشان می دهد متقاضیان محصولات عرضه شده از سوی خودروسازی سایپا بیش از متقاضیان محصولات ایران خودرو روند نام نویسی خود را ادامه ندادند. خریداران سایپا به رغم نام نویسی برای محصولات این خودروساز از پرداخت وجه در زمان دریافت پیامک این خودروساز خودداری کردند.

آن طور که خودروسازی سایپا اعلام کرده حدود ۲۵ درصد از متقاضیان نسبت به تکمیل پروسه نام‌نویسی خود و قرار گرفتن در صف خرید خودرو اقدام کردند.

با توجه به اطلاعیه جدید سامانه یکپارچه فروش خودرو می‌توان این طور برآورد کرد که مدیران این سامانه یکپارچه قصد دارند تا در روزهای پایانی سال جاری نسبت به پاکسازی و تعیین تکلیف متقاضیان خرید محصولات شرکت‌های خودروساز را فراهم کنند.

این احتمال هم وجود دارد که مدیران سامانه یکپارچه فروش بعد از تعیین تکلیف متقاضیان فعلی برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌های جدید فروش خودرو را از مسیر سامانه یکپارچه اقدام کنند.

منبع: اکوایران

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر