کد خبر: 177603
A

معاون رییسی: اگر در عرصه اقتصادی ضعیف بودیم تحریم‌ها ما را از پای می‌انداخت

محمد دهقان معاون حقوقی رییس جمهوری اعلام کرد: اگر در عرصه اقتصادی ضعیف بودیم تحریم‌های فلج‌کننده دشمن کارساز می‌شد و ما را از پای می‌انداخت ولی می‌بینیم که اینگونه نشده است.

معاون رییسی: اگر در عرصه اقتصادی ضعیف بودیم تحریم‌ها ما را از پای می‌انداخت

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ محمد دهقان، معاون حقوقی رییس جمهوری، صبح امروز دوازدهم بهمن‌ماه در مراسم افتتاح یک طرح اقتصادی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر گفت: راه توسعه و پیشرفت کشور چیزی جز مجاهدت و مقاومت نیست و کارهای بزرگی در این زمینه در کشور صورت گرفته است.

او اظهار کرد: مردم ایران در عرصه‌های مختلف در صحنه حضور دارند و حماسه‌های بزرگی را خلق کرده‌اند.

وی اضافه کرد: در استان بوشهر شاهد اقدامات بزرگی در عرصه اقتصادی و تولیدی هستیم که باعث شده تا کشور به سمت اقتدار علمی و صنعتی پیش رفته است.

معاون حقوقی رییس جمهوری با اشاره به اقتدار کشور در عرصه دفاعی و نظامی تصریح کرد: در دیگر عرصه‌ها نیز کارهای بزرگی صورت گرفته است و در عرصه اقتصادی نیز شاهد دستیابی به موفقیت‌های فراوانی هستیم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان دنبال فلج کردن کشور در عرصه‌های اقتصادی بوده است افزود: اگر در عرصه اقتصادی ضعیف بودیم تحریم‌های فلج‌کننده دشمن کارساز می‌شد و ما را از پای می‌انداخت ولی می‌بینیم که اینگونه نشده است.

دهقان به اقتدار کشور در عرصه‌های علمی، دفاعی، صنعتی، اقتصادی و… اشاره کرد و افزود: این به معنای انکار ضعف‌ها و مشکلات نیست ولی باید موفقیت‌ها را نیز به خوبی بینیم و معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه کشور در حال عبور از برخی مشکلات در عرصه‌های اقتصادی است ادامه داد: راه توسعه و پیشرفت کشور چیزی جز مجاهدت و مقاومت نیست.

منبع: مهر

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر