کد خبر: 178346
A

سردار سیدمهدی فرحی قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی شد

طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، یردار سرتیپ پاسدار سیدمهدی فرحی به‌عنوان قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی منصوب شد.

سردار سیدمهدی فرحی قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی شد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ عباس علی‌آبادی، طی حکمی سیدمهدی فرحی را به‌عنوان قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی منصوب کرد.

در حکم وزیر صمت برای دکتر فرحی آمده است:

«نظر به شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به‌موجب این حکم به سمت قائم مقام وزیر در امور بازرگانی منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با همکاری همه بخش‌های مرتبط در وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان‌های حاکمیتی، در خدمت به مردم و کسب و کارها کوشا باشید.

توفیق روز افزون جنابعالی را از خداوند علیم حکیم و حضرت ولی‌عصر (عج) خواستارم.»

گفتنی است دکتر سیدمهدی فرحی عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر است و پیش از این قائم مقام وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بوده و از دیگر سوابق وی در وزارت دفاع می‌توان به رئیس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی، معاون آماد و تحقیقات، معاون امور صنعتی و تحقیقاتی، رئیس سازمان صنایع هوافضا و مدیرعامل سازمان صنایع دفاع اشاره کرد.

همچنین او به مدت ۵ سال به عنوان دبیر ستاد توسعه هوافضای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بوده و هم اکنون نیز مشاور ریاست محترم ستادکل نیروهای مسلح در امور فضایی و دستیار وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در امور راهبردی است.

لازم به ذکر است ریاست کارگروه‌ها، کمیته های تخصصی و کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی و تدوین کتب و انتشار مقالات متعدد در نشریات و کنفرانس‌های داخلی و خارجی نیز از جمله سوابق علمی وی محسوب می‌شود.

منبع: مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت صمت

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر