کد خبر: 182199
A

قیمت دلار امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

قیمت دلار امروز با نوسان محدود ۵۰ تومانی با همان قیمت روز گذشته بازگشایی شد. روند تقاضا در بازار ارز صعودی است و همچنان فروشنده در بازار کم است. اما سیاست‌گذار قیمت را مهار می‌کند.

قیمت دلار امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ دلار امروز تحرکات  قیمتی خاصی نداشت و بدون تغییر نسبت به روز گذشته معامله شد. این اسکناس در نیمه کانال نهم کریدور پنجم در حال معامله است.

Screenshot 2024-03-12 at 11.56.05 AM

  • معامله‌گران روند فعلی و درجا زدن قیمت دلار در محدوده‌ای مشخص را اصلاح قیمت و حاصل تلاش سیاست‌گذار می‌دانند که قصد دارد دلار را در سال ۱۴۰۲ روی این رقم ببندد. اکنون دلار با همان قیمت روز دوشنبه در حال معامله است و فعلا سیگنالی توجه معامله‌گران را به خود جلب نکرده است.

حواله و اسکناس دلار افزایشی شد

قیمت درهم امروز بدون تغییر قیمت نسبت به روز یکشنبه و دوشنبه و با همان رقم ۱۶ هزار و ۸۰ تومانی بازگشایی شد. تتر با کاهش ۲۰۰ تومانی روی رقم ۵۹ هزار و ۷۰۰ تومانی ایستاده است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش ۴۰۰ تومانی بازگشایی شد و با رقم ۷۶ هزار و ۴۷۰ تومانی در حال معامله است. امروز یورو کانال ۲۰۰ هزار تومانی با رقم ۶۵ هزار و ۲۴۰ تومانی معامله می‌شود.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز با افزایش قیمت بازگشایی شد. اسکناس دلار با رشد ۲۷ تومانی با رقم ۴۳ هزار و ۱۸۰ تومان عرضه شد. همچنین حواله دلار با افزایش ۶۱ تومانی با رقم ۴۰ هزار و ۲۴۲ تومان عرضه شد.

منبع: تجارت نیوز

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر