کد خبر: 182323
A

مدیرعامل تپسی استعفا داد

میلاد منشی پور مدیرعامل تپسی استعفا داد

مدیرعامل تپسی استعفا داد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛  میلاد منشی پور مدیرعامل تپسی استعفا داد.

میلاد منشی پور مدیر عامل سابق تپسی در صفحه شخصی خود نوشت: امروز، مسیر من با تپسی به عنوان مدیر عامل به پایان رسید.  بعد از خرید سهام تپسی توسط گروه گلرنگ، گفتگوهای متعددی درباره‌ی ادامه راه داشتیم و من علاقه داشتم توسعه‌ی بزرگی را برای تپسی رقم بزنم. اما علیرغم علاقه طرفین برای تعریف یک مسیر مشترک، به دلیل تفاوت دیدگاه در موضوعات کلیدی مانند چشم‌انداز توسعه، حوزه‌های توسعه و روش‌های آن و حاکمیت شرکتی، به جمع‌بندی نرسیدیم.  

منشی پور نوشت: من ماه‌های آتی به عنوان عضو هیات مدیره در تپسی حضور خواهم داشت تا فرایند انتقال مسئولیت با دقت انجام شود. اما آنچه از دید من ادامه مسیر موفقیت تپسی را تضمین می‌کند، حفظ فرهنگ سازمانی پویا و‌ جنگنده‌ی شرکت، حفظ تیم و مدیران و دادن اختیار عمل به آنها، تجمیع کسب و کارهای دیجیتال گروه گلرنگ ذیل هلدینگ تپسی و به رسمیت شناختن اداره‌ی متفاوت کسب و کارهای دیجیتال نسبت به سایر صنایع است. امیدوارم در طراحی مسیر آینده، مجموعه گلرنگ این موارد را مدنظر قرار دهد تا بتوانیم شاهد توسعه تپسی و متعاقبا توسعه بخشی از اقتصاد دیجیتال کشور باشیم. 

در این سال‌ها، دلگرمی و منبع انرژی من کار کردن با تیم منحصر به‌ فردی بوده که بدون آن‌ها، طی کردن این مسیر ۷ ساله و به سرانجام رساندن آن ممکن نبود. از تک تک اعضای تیم تپسی ممنونم و همواره دلتنگ و حامی آنها خواهم بود. 

در ادامه‌ی راه، همچنان اولویت و علاقه‌ی من، توسعه‌ی اقتصاد دیجیتال در کشور است و این مسیر را در ایران دنبال خواهم کرد؛ چرا که از دید من، این یکی از موثرترین راه‌ها برای توانمند کردن مردم و توسعه‌ی ایران است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر