کد خبر: 169539
A

بایدن به انتشار اطلاعات گمراه‌کننده درباره جنگ غزه متهم شد

۱۰۰ کارمند وزارت امور خارجه و آژانس توسعه بین المللی آمریکا با امضای یادداشتی، بایدن را به انتشار اطلاعات گمراه‌کننده درباره تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه متهم کردند.

بایدن به انتشار اطلاعات گمراه‌کننده درباره جنگ غزه متهم شد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ به نقل از المیادین، رئیس‌جمهور آمریکا به انتشار اطلاعات گمراه‌کننده درباره جنگ غزه متهم شد.

نشریه آکسیوس گزارش داد: در یادداشتی که ۱۰۰ کارمند وزارت خارجه و آژانس توسعه بین المللی آمریکا آن را امضا کردند، جو بایدن به انتشار اطلاعات گمراه‌کننده درباره جنگ غزه متهم شد.

این گزارش آکسیوس در حالی است که روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز هم در گزارشی نوشت که جو بایدن طی هفته‌های اخیر با انجام حملات شدید علیه سوریه که توسط پنتاگون پیشنهاد شده بود، مخالفت کرده است.

در ادامه این گزارش آمده است: بایدن می ترسد دامنه درگیری‌ها در منطقه به ویژه با ایران گسترش پیدا کند به همین دلیل او به دنبال اجرای این حملات در سوریه نیست.

روزنامه نیویورک تایمز در حالی گزارش داده که آمریکا از گسترش دامنه درگیری‌ها در منطقه می‌هراسد که واشنگتن با حمایت تمام قد سیاسی و تسلیحاتی از رژیم صهیونیستی و جنایات این رژیم علیه مردم غزه یک جنگ تمام عیار در این منطقه به راه انداخته است.

منبع: مهر

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر