کد خبر: 169938
A

آخرین جنگ در غزه؛ نیروهای اسرائیلی به بیمارستان المعمدانی رسیدند+ نقشه میدانی

نیروهای اسرائیلی به بیمارستان المعمدانی در مرکز شهر غزه رسیدند و این بیمارستان را به محاصره خود درآوردند. ۴۲ روز پس از آغاز جنگ، نیروهای اسرائیل در امتداد خیابان عمر المختار پیشروی کرده و به بیمارستان المعمدانی در وسط شهر غزه رسیدند و این بیمارستان را محاصره کردند. در حال حاضر درگیرها در اطراف بیمارستان المعمدانی و تقاطع السامر به شدت ادامه دارد.

آخرین جنگ در غزه؛ نیروهای اسرائیلی به بیمارستان المعمدانی رسیدند+ نقشه میدانی

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ در نبردهای رزمندگان فلسطینی با نیروهای ارتش اسرائیل در نوار غزه، نیروهای اسرائیلی به بیمارستان المعمدانی در مرکز شهر غزه رسیدند و این بیمارستان را به محاصره خود درآوردند.

 ۴۲ روز پس از آغاز جنگ، نیروهای اسرائیل در امتداد خیابان عمر المختار پیشروی کرده و به بیمارستان المعمدانی در وسط شهر غزه رسیدند و این بیمارستان را محاصره کردند. در حال حاضر درگیرها در اطراف بیمارستان المعمدانی و تقاطع السامر به شدت ادامه دارد.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ همچنین درگیریها در مناطق دیگر مانند التوام، سلاطین، بین حانون، تل الهوا و اطراف بیت لاهیا ادامه دارد. پیشروی نیروهای اسرائیلی به‌صورت پاکسازی نقطه به نقطه و به آهستگی در جریان است.

بر اساس اطلاعات میدانی، اسرائیل از ساکنان شرق البریج خواسته است تا فورا این مناطق را ترک کنند. به‌نظر می‌رسد ارتش اسرائیل قصد دارد عملیات خود را از سمت منطقه جحرالدیک به سمت البریج گسترش دهد. همچنین اطلاعاتی در خصوص پیشروی جزئی ارتش اسرائیل در مناطق مرزی نوار غزه در منطقه الفخاری در جنوب خان یونس وجود دارد. به‌صورت کلی پس از شایعات احتمال آغاز عملیات در جنوب نوار غزه، تحرکات اسرائیل در این مناطق افزایش یافته است.

بمبارانهای ۲۴ ساعته اسرائیل علیه مناطق مختلف نوار غزه ادامه دارد. 

IMG_20231118_071331_177

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر