کد خبر: 175486
A

وزیر دفاع آمریکا از روی تخت بیمارستان دستور حمله به یمن صادر کرد

شبکه خبری سی‌ان‌ان به نقل از یک مقام پنتاگون گزارش داد آستین به سنتکام دستور انجام این حملات را صادر کرد و بعد از انجام حمله نیز با شورای امنیت ملی کاخ سفید، رئیس ستاد مشترک ارتش و فرمانده سنت‌کام گفت‌وگو کرد.

وزیر دفاع آمریکا از روی تخت بیمارستان دستور حمله به یمن صادر کرد

به گزارش سایت دیده بان ایران به نقل از وبگاه شبکه خبری سی‌ان‌ان به نقل از یک مقام پنتاگون گزارش داد آستین به سنتکام دستور انجام این حملات را صادر کرد و بعد از انجام حمله نیز با شورای امنیت ملی کاخ سفید، رئیس ستاد مشترک ارتش و فرمانده سنت‌کام گفت‌وگو کرد.

لوید آستین روز ۱ ژانویه در ارتباط با عوارض جراحی سرطان پروستات در بیمارستان بستری شد. او بستری شدنش در بیمارستان را به جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا و کنگره اطلاع نداد.
 
وزارت دفاع آمریکا اولین بار جمعه هفته گذشته به بیماری آستین اشاره کرد. سخنگوی وزارت دفاع در آن زمان مدعی شد که او وظایفش را از سر گرفه است. با وجود این، چند روز بعدتر معلوم شد که آستین هنوز در «مرکز پزشکی والتر رید» بستری است و به صورت دورکاری وظایفش را انجام می‌دهد.
 
مقام‌های بیمارستان گفته‌اند که وزیر دفاع آمریکا روز ۲۲ دسامبر تحت «روند حراجی تهاجمی» قرار گرفته اما روز ۱ ژانویه برای درمان عفونت ادراری مجدداً به بیمارستان منتقل شده است

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر