کد خبر: 182368
A

نصرالله: نتانیاهو حتی اگر به رفح نیز لکشرکشی کند، جنگ را باخته

حسن نصرالله، دبیر کل حزب‌ الله گفت: تحلیلگران ارشد دشمن به شکست راهبردی خود اذعان دارند.

نصرالله: نتانیاهو حتی اگر به رفح نیز لکشرکشی کند، جنگ را باخته

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ حسن نصرالله، دبیر کل حزب‌ الله با تبریک حلول ماه رمضان به عملیات طوفان الاقصی در ششمین ماه درگیری فسلطین و اسرائیل پرداخت و گفت:تحلیلگران ارشد دشمن به شکست راهبردی خود اذعان دارند.

دبیر کل حزب الله در سخنانی ادامه داد: آنچه امروز جهانیان در میدان نبرد در غزه نظاره‌گرند، پیامی آموزنده و عبرت انگیز به همه ملت‌های جهان است.

وی افزود: مقامات ارشد دشمن صهیونیستی اکنون با سپری شدن ششمین ماه از جنگ غزه، به خسارت راهبردی خود در جنگ غزه اذعان دارند.

دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه بیانات خود در خطاب به نتانیاهو گفت: حتی اگر به رفح نیز لکشرکشی کنی، نه تنها به رویای دیرینه خود در نابودی حماس و شکست مقاومت دست نخواهی یافت، بلکه وی از همین اکنون نیز، قافیه جنگ را باخته و در جنگ شکست خورده است.

نصرالله در ادامه خاطرنشان کرد: حماس اکنون در مذاکرات نه تنها به نمایندگی از سایر گروه‌های مقاومت در غزه در میز مذاکرات برای دفاع از غزه حاضر است، بلکه حماس نمایندگی از کل محور مقاومت در حال چانه زنی در برابر اشغالگران است.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: حماس در میز مذاکرات نه از سر ضعف بلکه از ناحیه اقتدار شروط خود را بر اشغالگران برای آتش بس مطرح می‌کند.

نصرالله بار دیگر با تاکید بر ادامه حمایت مقاومت اسلامی لبنان از حماس و سایر گروه‌های مقاومت فلسطینی و ساکنان غزه تاکید کرد که «توقف جنگ و جنایت دشمن صهیونیستی در نوار عزه امری ضروری، عقلایی، انسانی، شرعی و منطقی است.»

رهبر جنبش مقاومت لبنان در بخش دیگری از بیانات خود به ادامه حمایت جبهه مقاومت یمن و نتایج آن در حمایت از مقاومت فلسطینی در غزه پرداخت و با تمجید از «استواری مجاهدان یمنی در حمایت از غزه علیه اشغالگران به نتایج ویژه محور یمن در فلج کردن اقتصاد در اراضی اشغالی» پرداخت.

نصرالله تاکید کرد که «مقاومت اسلامی عراق در دفاع از غزه علیه اشغالگران به حملات موشکی و پهپادی خود ادامه خواهد داد.»

منبع: مهر

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر