کد خبر: 183185
A

آمریکا: از یک ماه قبل به روسیه در مورد احتمال یک حمله تروریستی هشدار داده بودیم

آمریکا در واکنش به حمله تروریستی در روسیه عنوان کرد که از قبل روسیه را از وقوع چنین حمله بزرگی مطلع کرده بود. سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا گفته است دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا از سیاست دیرینه «وظیفه هشدار دادن» پیروی کرد که بر اساس آن، در صورت دریافت اطلاعاتی از تهدیدات خاص برای ربودن و یا کشتن چندین نفر در کشور‌های دیگر به آن‌ها هشدار دهد.

آمریکا: از یک ماه قبل به روسیه در مورد احتمال یک حمله تروریستی هشدار داده بودیم

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ کاخ سفید عنوان کرده که از یک ماه قبل به روسیه در مورد احتمال یک حمله تروریستی هشدار داده بود.

آمریکا در واکنش به حمله تروریستی در روسیه عنوان کرد که از قبل روسیه را از وقوع چنین حمله بزرگی مطلع کرده بود. 

کاخ سفید گفته است که اوایل ماه مارس به مقامات روسی در مورد یک حمله تروریستی احتمالی در «تجمعات گسترده» مردمی هشدار داده بود. 

بیانیه کاخ سفید ساعاتی پس از تیراندازی دسته جمعی در مسکو، پایتخت روسیه منتشر شد که منجر به کشته شدن بیش از 60 نفر از مردم این کشور شد. 

آدرین واتسون، سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا در واکنش به حادثه مذکور عنوان کرد که اوایل ماه مارس، دولت آمریکا اطلاعاتی را در مورد یک حمله تروریستی برنامه ریزی شده در مسکو در تجمعات و مکان‌های عمومی و به طور ویژه سالن‌های کنسرت منتشر کرد و این اطلاعات را با مقامات روسیه به اشتراک گذاشت. 

 

واتسون گفته است دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا از سیاست دیرینه « وظیفه هشدار دادن» پیروی کرد که بر اساس آن، در صورت دریافت اطلاعاتی از تهدیدات خاص برای ربودن و یا کشتن چندین نفر در کشورهای دیگر به آنها هشدار دهد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر