کد خبر: 184263
A

نماینده مجلس اعلای عراق: محور مقاومت نیازمند حمایت ایران است

نماینده مجلس اعلای عراق در ایران با اشاره به اینکه در جنگ غزه، غرب و استکبار پشت جنایت‌های رژیم صهیونیستی قرار دارند، گفت: محور مقاومت برای تحقق پیروزی نهایی نیازمند حمایت جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مجلس اعلای عراق: محور مقاومت نیازمند حمایت ایران است

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ ماجد غماس ( ابوعارف) عصر چهارشنبه در یادواره شهدای مظلوم غزه در سالن سلمان ساوجی ساوه اظهار کرد: مردم عراق به واسطه حمایت و هدایت مرجعیت دینی از ابتدای حضور گروه‌های تروریستی صهیونیستی در سرزمین اشغالی، از برادران و خواهران دینی خود برای حفظ تمامیت ارضی کشور فلسطین در برهه‌هایی همچون انقلاب اسلامی مردم فلسطین، جنگ اعراب علیه اسراییل، تاسیس سازمان آزادی بخش فلسطین و جنگ ۶ روزه حمایت کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی جنایت‌های خود را با داستان‌های دروغینی از جمله شعار نیل تا فرات، جعل تاریخ و انگیزه‌های عقیدتی علیه مردم مظلوم فلسطین اعمال می‌کند، یادآور شد: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) و سقوط رژیم بعث عراق نقطه عطف تشکیل جبهه مقاومت علیه رژیم صهیونیستی و جنایت‌های آن و همچنین شکوفایی همراهی مردم عراق در حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.

غماس، نواز غزه را یک منطقه راهبردی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی می‌خواهد برای رسیدن به اهداف توسعه طلبی خود این نوار خالی از هر گونه سکونت باشد و هیچ مقاومتی از جانب مردم فلسطین در آن نباشد، اما ایستادگی ساکنان غزه بعد از عملیات طوفان الاقصی نشان داد که محور مقاومت همچنان آرمان فلسطین در این منطقه را دنبال می کند.

 

وی گفت: امروز باید محور مقاومت با وحدت میدان ها در این جنگ نابرابر در مقابل رژیم صهیونیستی، غرب و آمریکا ایستادگی کنند و انتظار می رود اما جمهوری اسلامی با رهبری صحنه مقاومت اسراییل را رسیدن به اهداف خود ناکام بگذارند.

 

نماینده مجلس اعلای عراق در ایران همچنین حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی و شهادت چند نفر از مستشاران نظامی ایران را سردرگمی رژیم صهیونیستی اعلام کرد و گفت: این مساله نشان از شکست این رژیم در جنگ حکایت دارد و باید مقاومت تا رسیدن به پیروزی نهایی ادامه پیدا کند.

 

نماینده مجلس اعلای عراق: محور مقاومت نیازمند حمایت ایران است

 

قرآن نقش تاثیر گذار ایرانیان در نابودی رژیم صهیونیستی را بشارت داده است

 

امام جمعه ساوه هم با اشاره به اینکه مبارزه با رژیم صهیونیستی یکی از آرمان‌های اسلام و آزادیخواهان جهان است، اظهار کرد: بر اساس وعده قرآنی در سوره اسراء این رژیم جعلی به دلیل جنایت‌ها و کفر بر علیه بشریت به دست مبارزان ایرانی از زمین محو خواهد شد.

 

حجت الاسلام جعفر رحیمی افزود: پیروزی فرهنگ بسیجی و ولایت فقیه به عنوان مهمترین فرهنگ مقاومت برابر رژیم صهیونیستی و جنایت‌های آن یک وعده قرآنی است و به لطف خدا و پشتوانه رزمندگان این وعده به زودی محقق خواهد شد.

 

وی با محکوم کردن جنایت‌های رژیم صهیونیستی در نواز غزه گفت: امروز شاهد محکومیت این جنایت‌ها از سوی آزادیخواهان جهان هستیم و لازم است آحاد مختلف مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس بیش از گذشته حضوری پر رنگ داشته باشند.

 

در این آیین از خانواده شهیدان حسین عروجی، رضا احمدی و محمود علی بابایی تجلیل شد.

از ابتدای آغاز عملیات طوفان الاقصی تا کنون ۳۲هزار و ۹۷۵ فلسطینی در غزه شهید و ۷۵ هزار و ۵۷۷ نفر هم مجروح شدند.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر