کد خبر: 152132
A

استادحوزه علمیه: در شبکه های نمایش خانگی فیلم های مستهجن تولید و به فروش می رسد+فیلم

حجت الاسلام والمسلمین وحیدپور استاد حوزه و کارشناس صدا و سیما گفت: دشمنان و برنامه سازان خارجی و برخی کشورهای مسلمان که به تجربه دیده ایم مانند عراق، لبنان و .. فیلم های مستهجن را تهیه و برای انحراف جوانان به داخل ایران می فرستند. متاسفانه فیلم های مستهجن در داخل هم تولید می شود، گاهی شنیده می شود در شبکه های نمایش خانگی فیلم های مستهجن تولید و به فروش می رسد.

استادحوزه علمیه: در شبکه های نمایش خانگی فیلم های مستهجن تولید و به فروش می رسد+فیلم

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حجت الاسلام والمسلمین حسین وحیدپور استاد حوزه و کارشناس صدا و سیما گفت: دشمنان و برنامه سازان خارجی و برخی کشورهای مسلمان که به تجربه دیده ایم مانند عراق، لبنان و .. فیلم های مستهجن را تهیه و برای انحراف جوانان به داخل ایران می فرستند. متاسفانه فیلم های مستهجن در داخل هم تولید می شود، گاهی شنیده می شود در شبکه های نمایش خانگی فیلم های مستهجن تولید و به فروش می رسد.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ حجت الاسلام حسین وحید پور در ادامه اظهارات خود که ارگان رسانه ای حوزه های علمیه آن را منتشر کرده درباره حکم مشاهده فیلم های مستهجن گفت: اگر شخصی این فیلم ها را بخرد، بازنشر، بازپخش یا دانلود کند، دچار گناه کبیره شده است.

 

volumeVideo: 27.62M | durationVideo: 00:03:31
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر