کد خبر: 174229
A

شکایت از یک دندانپزشک به‌دلیل انجام ۳۲ کار دندانپزشکی در یک جلسه

زنی اهل «مینه‌سوتا» در آمریکا از دندانپزشک خود به‌دلیل اینکه فقط در یک جلسه پر از درد، ۳۲ درمان مختلف روی دندان‌های او انجام داده بود شکایت کرد.

شکایت از یک دندانپزشک به‌دلیل انجام ۳۲ کار دندانپزشکی در یک جلسه

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ فقط تحمل ریشه‌درمانی یک دندان به‌تنهایی سخت و طاقت‌فرساست، حالا تصور کنید، ۸ تاج دندان و بیش از ۲۰ دندان دیگر را فقط در یک جلسه پر کنید. این اتفاقِ همچون کابوسی است که برای خانم کاتلین ویلسون اهل مینه‌سوتا (آمریکا) رخ داده است. دندانپزشک او در یک جلسه بیش از ۵ ساعت درمان دندان‌های او را انجام داد و به همین دلیل دو برابر از حد مجاز به او داروی بی‌حسی تزریق کرد. در واقع حد مجاز مصرف داروی بی‌حسی در یک جلسه، حدود ۴۸۰ میلی‌گرم است که این به زن حدود ۹۶۰ میلی‌گرم داروی بی‌حسی تزریق شد.

این دندانپزشک سعی کرد تمام دندان‌های خراب ویلسون را درمان کند و پس از پایان جلسه، صورت ویلسون به‌دلیل انواع تزریق‌های بی‌حسی، از شکل افتاده بود و اضطراب تمام وجود او را گرفته بود.

اکنون کاتلین ویلسون از این دندانپزشک شکایت کرده و خواستار ۵۰‌هزار دلار خسارت شده است.

بنابه گفته متخصصان دندانپزشکی، روند درمان دندان باید آهسته باشد تا درمان به‌درستی پیش رود. این همه سرعت در پر کردن دندان‌ها، هرگز صحیح نیست و روند درمان دندان‌ها خوب پیش نمی‌رود.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر