کد خبر: 124994
A

سخنگوی وزارت خارجه به اعتصاب غذای «بری روزن» در وین واکنش نشان داد/ خطیب زاده: در اروپا که بودم در چنین نمایش هایی لوبیاپلو می خوردند

سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان در نشست خبری صبح امروز خود نسبت به اخبار منتشر شده در ارتباط با تحصن و اعتصاب غذای برخی از افراد در نزدیکی محل مذاکرات وین واکنش نشان داد.

سخنگوی وزارت خارجه به اعتصاب غذای «بری روزن» در وین واکنش نشان داد/ خطیب زاده: در اروپا که بودم در چنین نمایش هایی لوبیاپلو می خوردند

به گزارش دیده بان ایران؛ سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان در نشست خبری صبح امروز خود در مورد اخبار منتشر شده در ارتباط با تحصن و اعتصاب غذای برخی از افراد در نزدیکی محل مذاکرات وین و برخی از خواسته‌هایی که آن‌ها مطرح کرده‌اند، گفت: البته شنیده‌ام که یکی،‌ دو نفر آن‌ها خسته شده‌اند و از آنجا رفته‌اند و به خانه‌هایشان بازگشته‌اند. من زمانی که در یک کشور اروپایی مأمور بودم تعدادی نمایش این گونه در پایتخت آن کشور اروپایی ایجاد کرده بودند و همزمان با انتشار اعتصاب غذای آن‌ها عکسی منتشر شد که آن هم در پشت در حال خوردن لوبیاپلو بودند.

وی ادامه داد: هر وقت در وین و جریان مذاکرات این تصور ایجاد می‌شود که گفت‌وگوها در حال رسیدن به نتیجه است گروه‌هایی دست به انجام اقداماتی می‌زنند، برخی در داخل آمریکا به خاطر نگاه‌های سیاسی که دارند، برخی در داخل رژیم صهیونیستی و برخی در داخل منطقه و کشورهای اروپایی.

خطیب‌زاده گفت: این مسائل خیلی اهمیت ندارد و آنچه که مهم است رسیدن به یک توافق قابل اتکا و پایدار است که منافع ایران تأمین شود.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر