کد خبر: 157857
A
پاسخ دفتر میرسلیم به پیرهادی، نماینده مجلس:

ای کاش برای عموم روشنگری می‌کردید که منزل مسکونی‌تان از کدام محل به شما داده شده است؟

دفتر مصطفی میرسلیم هم در بیانیه‌ای که به طور اختصاصی در اختیار دیده‌بان ایران گذاشته، خطاب به محسن پیرهادی نوشته است: ای کاش برای عموم روشنگری و شفاف می‌کردید که منزل مسکونی جناب عالی از کدام محل به شما داده شده است؟

ای کاش برای عموم روشنگری می‌کردید که منزل مسکونی‌تان از کدام محل به شما داده شده است؟

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ محسن پیرهادی، نماینده مجلس چندی پیش پاسخ تندی به توئیت میرسلیم درباره طرح تعطیلی شنبه داد.

پیرهادی نوشته بود که: کسی که فرق ۲۰۶ با لندکروز را نمی‌فهمد به طریق اولی علت ساماندهی ایام کار و تعطیلات را متوجه نمی‌شود.

دفتر مصطفی میرسلیم هم در بیانیه‌ای که به طور اختصاصی در اختیار دیده‌بان ایران گذاشته، خطاب به محسن پیرهادی نوشته است:

باسمه تعالی و له الحمد

جناب آقای محسن پیرهادی،

نمایندهٔ محترم مجلس

با سلام، چند روز است که پیام‌های شما را درباره جناب آقای مهندس سیّدمصطفی میرسلیم مبنی بر اینکه «کسی که فرق بین ۲۰۶ و لندکروز را نمی‌فهمد ...» یا «چرا باید جواب امثال میرسلیم را داد؟ ...»، مکرّر در مکرّر مرور می‌کنیم! البته نه به دلیل اهمیّت این سخنان، بلکه به سبب سخیف و موهن بودن محتوای آنها که از زبان نمایندهٔ منتخب مردم جامعهٔ اسلامی جاری میشود. عجیب است وقتی که چنین اهانت‌هایی از زبان پیامبر اکرم (ص)، ولو در حق دشمنانشان هرگز جاری نشده، نماینده‌ای که لابد خود را از امّتِ حضرتش می‌داند، چنان تلخ و سبک سرانه در حقّ سیّدی متخصّص، اهل فنّ و خداترس روا می‌دارد؟!

ای کاش برای عموم روشنگری و شفاف می‌کردید که منزل مسکونی جناب عالی از کدام محل به شما داده شده است؟

در خاتمه، شما و خودمان را به این قول تکان دهندهٔ نبی مکرّم اسلام، توجه و انذار می‌دهیم:

هرکس به مرد یا زن مؤمنی تهمت بزند، خدا او را در قیامت در محلی از آتش نگه می‌دارد تا از عهدهٔ اثبات آنچه گفته است برآید (بحارالانوار).

والسلام

دفتر جناب آقای مهندس میرسلیم

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر