کد خبر: 166718
A

انتقاد یک نماینده از مسئول حفاظت مجلس: به مهمانان نمایندگان بی‌حرمتی می‌شود

نماینده مردم ملایر در مجلس از با انتقاد از رفتار مسئول حفاظت مجلس با مهمانان نمایندگان خواستار ورود هیئت رئیسه به این موضوع شد.

انتقاد یک نماینده از مسئول حفاظت مجلس: به مهمانان نمایندگان بی‌حرمتی می‌شود

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ هادی بیگی‌نژاد در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما به عنوان نماینده مجلس وظیفه داریم که نظرات کارشناسی دهیم و لذا مهمان‌های مختلف دعوت می‌کنیم که با اخذ نظرات کارشناسی بهترین تصمیم‌گیری صورت گیرد. تقریبا تمام مهمانان ما نمایندگان با بی‌حرمتی وارد مجلس شورای اسلامی می‌شوند.

وی ادامه داد: روز گذشته کار به جایی رسید که اعضای کمیسیون انرژی، بعضی مسئولان وزارت نفت و مدیران عامل شرکت‌های بزرگ کشور را برای اخذ نظر دعوت کرده بودند اما این افراد را علی‌رغم این‌که هماهنگی لازم صورت گرفته بود و حراست مجلس نیز اسم آنها را تایید کرد به داخل راه ندادند. بنده شخصا مراجعه کردم و مسئول حفاظت مجلس شورای اسلامی گفت که من اجازه ورود نمی‌دهم، حتی در را بر روی خود بنده بست.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه اظهار کرد: این بی‌حرمتی به نماینده مجلس شورای اسلامی است. درست است در برخی از مکان‌ها اجازه ورود داده نمی‌شود اما در دفاتر نمایندگان چه مشکلی وجود دارد؟ تا به امروز ما نمایندگان در برابر بی‌حرمتی ایشان سکوت کرده‌ایم اما از ریاست مجلس انتظار می‌رود نسبت به این موضوع ورود پیدا کرده و ایشان باید تغییر کنند.

محمدباقر قالیباف در پاسخ به تذکر بیگی نژاد بیان کرد: اگر در بخش دفاتر مانع شدند کار خلافی است و بنده قطعا این موضوع را پیگیری می‌کنم و نتیجه را خدمت نمایندگان اعلام می‌کنم. اما در هیات رئیسه و در کریدور به خاطر بررسی برنامه هفتم محدودیت‌هایی در ترددها اعمال شده است که البته بین ساعت ۱۲ تا ۲ این محدودیت وجود ندارد اما در بخش دفاتر نمایندگان محدودیتی وجود ندارد اگر مانع شدند تخلف کرده و بنده قطعا این موضوع را پیگیری می‌کنم حتی یک مورد هم نباید اینگونه باشد. 

منبع: ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر