کد خبر: 174521
A

وزیر کشور: فتا، پدافند غیر عامل و وزارت ارتباطات در زمینه هک اپلیکیشن‌ها مسئول هستند

احمد وحیدی اظهار کرد: فتا و پدافند غیر عامل و وزارت ارتباطات در خصوص هک اپلیکیشن‌ها مسئولیت دارند و بر اساس دستورالعمل صادره ایمنی را باید تأمین کنند

وزیر کشور: فتا، پدافند غیر عامل و وزارت ارتباطات در زمینه هک اپلیکیشن‌ها مسئول هستند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ احمد وحیدی وزیر کشور، در حاشیه نشست امروز چهارشنبه (۱۳ دی ماه) هیأت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: هرچه به انتخابات نزدیک می‌شویم توجهات به این موضوع بیشتر می‌شود سخنان ارزشمند و تاکیدات رهبرانقلاب برای مشارکت گسترده تحرکات خوبی را بوجود آورده است و امیدواریم همانطور که رهبرمعظم انقلاب مطالبه داشتند شاهد حضور همه جناح‌های سیاسی و مشارکت گسترده مردم باشیم.

وی افزود: منتظر هستیم روز‌های آینده اسامی داوطلبان توسط هیات‌های نظارت اعلام شود و این می‌تواند انتخابات را در مسیر حرکت قوی‌تر قرار دهد، انتخابات فرصت کم‌نظیری برای ملت است که با حضور قوی می‌توانند یک مجلس قوی را رقم بزنند.

وزیر کشور تأکید کرد: امنیت مرز‌ها حتما مورد توجه جدی هست، اما برخی مناطق جنوب شرق صعب العبور است و تروریست‌ها بعضا از آن سو استفاده می‌کنند انتظار ما از همسایگان این است که همکاری کنند و با این‌ها برخورد جدی شود حافظان مرز اعم از فراجا و سپاه در تامین امنیت مرز کوشا هستند.

وحیدی ادامه داد: قبلا با پاکستانی‌ها صحبت داشتیم هنوز هم هست قول‌هایی داده بودند امیدواریم بتوانند پایگاه‌های تروریست‌ها در خاک خود را از بین ببرند، تلاش جدی برای دستگیری تروریست‌ها صورت گرفته و امیدواریم بعضی از آن‌ها را دستگاه‌ها بتوانند داشته باشند.

وی تصریح کرد: برای اتباع خارجی شرط داشتن حساب بانکی، مجار بودن حضور هست و بعدا تخصیص به آن حساب بر اساس فرآیند‌ها هست.

وزیر کشور بیان کرد: فتا و پدافند غیر عامل و وزارت ارتباطات در خصوص هک اپلیکیشن‌ها مسئولیت دارند و بر اساس دستورالعمل صادره ایمنی را باید تأمین کنند اخیرا برای یکی از اپلیکیشن‌ها این اتفاق افتاده، باید ایمنی سکو‌ها تأمین شود.

 
 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر