کد خبر: 174639
A

بیانیه شورای نگهبان در واکنش به حمله تروریستی در کرمان

شورای نگهبان در پی حمله تروریستی در گلزار شهدای کرمان بیانیه‌ای صادر و در آن تاکید کرد که ذلت و روسیاهی نصیب جنایتکاران صهیونیستی و تکفیری می‌شود و رویش سلیمانی‌ها و اتحاد مردم ایران بیشتر خواهد شد.

بیانیه شورای نگهبان در واکنش به حمله تروریستی در کرمان

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، در پی حمله تروریستی به شرکت‌کنندگان در مراسم چهارمین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای شهر کرمان که منجر به شهادت بیش از صد نفر و مجروحیت بیش از دویست نفر شد، شورای نگهبان بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ‌ (آل عمران/١۶٩)

حادثه تلخ و تأسف‌بار تروریستی در چهارمین سالروز شهادت سردار دل‌ها، در گلزار شهدای کرمان که منجر به شهادت و زخمی شدن جمع زیادی از مردم عزیز و بی‌گناه شد، تألم و اندوه فراوانی را برای ملت بزرگ ایران همراه داشت.

این عملیات تروریستی و جنایت هولناک دشمنان شرور و جنایتکار ملت ایران، بیش از پیش حقانیت و مظلومیت ملت شریف ایران را به جهانیان اثبات کرد.

استفاده از ابزار تروریسم توسط جنایتکاران سنگدل که چشم دیدن اشتیاق مردم برای زیارت سردار دلها را نداشتند، بیانگر اوج درماندگی و حقارت صحنه‌گردانان اصلی آن‌ است.

قطعاً این حوادث به نفع جنایتکاران تکفیری و صهیونیستی نیست بلکه با رویش سلیمانی‌ها مواجه و به یاری پروردگار و به حرمت خون شهدای این جنایت، اتحاد مردم ایران را بیش از پیش مستحکم‌تر کرده و بی‌تردید دامان ننگین تروریست‌ها و حامیانشان را نیز گرفته و روسیاهی و ذلت را نصیب آنان خواهد کرد.

شورای نگهبان ضمن عرض تسلیت به محضر امام زمان ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری مدظله‌العالی، مردم شریف ایران اسلامی و خانواده‌های معظم شهدا و طلب غفران برای شهدای این حادثه، از دستگاه‌های امنیتی و قضایی انتظار دارد با شناسایی آمران و عاملان این حادثه، با قاطعیت تمام با عناصر جنایتکار و حامیان آن‌ها برخورد و آن‌ها را به سزای اعمال شوم‌شان برسانند.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر