کد خبر: 177254
A

هیچکدام از کاندیداهای خبرگان در زنجان تایید صلاحیت نشدند!

دبیر ستاد انتخابات زنجان درباره‌ی آخرین وضعیت تایید صلاحیت داوطلبان این استان برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری، گفت: ۱۰ نفر در این خصوص ثبت نام کرده بودند که تاکنون، مورد تایید شده ای اعلام نشده است.

هیچکدام از کاندیداهای خبرگان در زنجان تایید صلاحیت نشدند!

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ دبیر ستاد انتخابات زنجان درباره‌ی آخرین وضعیت تایید صلاحیت داوطلبان این استان برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری، گفت: ۱۰ نفر در این خصوص ثبت نام کرده بودند که تاکنون، مورد تایید شده ای اعلام نشده است.

ولی اله رحیمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: دوم دی ماه امسال نیز صلاحیت ۱۲ نفر دیگر تایید شده بود.

وی اضافه کرد: پیش از این از مجموع ۳۵۱ داوطلب که صلاحیت آنها بررسی شده بود، ۲۱۸ نفر به میزان ۶۲ درصد تایید صلاحیت شده بودند.

این مسوول همچنین در خصوص آخرین وضعیت تایید صلاحیت داوطلبان استان برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری، گفت: ۱۰ نفر در این خصوص ثبت نام کرده بودند که تاکنون، مورد تایید شده ای اعلام نشده است.

وی اظهار داشت: استان زنجان چهار حوزه برای انتخابات مجلس شورای اسلامی شامل زنجان و طارم، ابهر و خرمدره، ماهنشان و ایجرود و خدابنده دارد و در مجموع پنج نماینده از استان در بهارستان حضور می یابند.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، ۱۱ اسفند امسال در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر