کد خبر: 177651
A

مشاور فرمانده سپاه: نظام اسلامی در سایه تدبیر رهبری در اوج اقتدار است

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در ۴۰ سال گذشته برغم تمامی دسیسه‌ها و توطئه‌های شوم دشمنان و استکبار جهانی، به لطف الهی و در سایه تدابیر حکیمانه امام راحل، رهبری فرزانه و همراهی و حمایت مردم بابصیرت در اوج عزت و اقتدار است

مشاور فرمانده سپاه: نظام اسلامی در سایه تدبیر رهبری در اوج اقتدار است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سردار قربانی، مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در ۴۰ سال گذشته برغم تمامی دسیسه‌ها و توطئه‌های شوم دشمنان و استکبار جهانی، به لطف الهی و در سایه تدابیر حکیمانه امام راحل، رهبری فرزانه و همراهی و حمایت مردم بابصیرت در اوج عزت و اقتدار است.

سردار مرتضی قربانی روز پنجشنبه در جشن بهار انقلاب بندر گناوه اظهار کرد: تمامی دشمنان و معاندان کشور بسیج شدند تا ایران اسلامی را که به لحاظ سوق‌الجیشی دارای جایگاهی فوق‌العاده مهم و دارای ظرفیت‌های بسیاری است، دچار مشکل کنند که تمامی این ترفند‌ها به لطف پروردگار، ولایت و پشتوانه مردمی، خنثی و برملا شده است.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: معمار کبیر انقلاب پای انقلاب و اسلام ایستاد و با حمایت مردم همیشه در صحنه، نظام جمهوری اسلامی را بنیان نهاد که لازم است در ایام دهه فجر این مجاهدت و تلاش‌ها تبیین شود.

به گفته وی، امروز انقلاب اسلامی که امام راحل (ره) فرمودند انفجار نور است به سراسر جهان صادر شده و نفس مسیحایی رهبر معظم انقلاب به تمامی آزادی خواهان جهان حیاتی دوباره بخشیده است.

مشاورعالی فرمانده کل سپاه: آمریکا و اسرائیل جرات تجاوز به ایران ندارند

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به توطئه استکبار جهانی علیه ایران، تصریح کرد: به فرموده امام راحل «آمریکا و اسرائیل هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند» و هیچگاه جرات و جسارت تعرض و تعدی به خاک ایران اسلامی را نداشته و ندارند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر