کد خبر: 178115
A

فدوی: برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی امروز کشور باید سختی‌ها را تحمل کنیم

جانشین فرمانده سپاه گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی امروز کشور، به دلیل ایستادگی مردم در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی است.

فدوی: برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی امروز کشور باید سختی‌ها را تحمل کنیم
به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم ایران با حضوری پرشورتر از قبل در انتخابات، شکست دیگری را در کارنامه سراسر خفت دشمنان ثبت می‌کنند.
 
علی فدوی روز در همایش نقش اصناف در پیروزی انقلاب اسلامی که در مصلای صاحب الزمان(عج) ورامین برگزار شد اظهار داشت: سربلندی و اقتدار ایران اسلامی در ۴۵ سال گذشته به دلیل حضور همیشه مردم در صحنه است و این ضمانت خداوند است که همواره طرفدار و یاریگر جبهه حق است.
 
وی گفت: در هیچ مقطع زمانی و در هیچ نقطه جهان، این گونه جبهه استکبار علیه ملتی دسیسه نمی‌کند ولی ایستادگی و مقاومت مردم ایران باعث شده تا دشمن نیز به شکست خود معترف باشد و جرأت شلیک کردن حتی یک گلوله به سمت ایران را به خود راه ندهد.
 
وی اظهار داشت: اینکه امروز ملت ایران یکپارچه علیه آمریکای جنایتکار ایستادگی می‌کند، به این دلیل است که آمریکا همواره به دنبال همراه کردن ایادی خود علیه مظلومان عالم بوده است و هیچ گاه ازمظلومی دفاع نکرده است، از این رو با خفت و خواری این گونه وانمود می‌کند که ایران عامل تنش در منطقه است.
 
فدوی با اشاره به لزوم آگاهی بخشی به جهانیان در خصوص جنایات رژیم کودک کش اسرائیل و آمریکا در منطقه گفت:خیزش امروز دنیا علیه اسرائیل، نتیجه انقلاب اسلامی ملت ایران است، مردم دنیا اکنون شعارهای انقلاب اسلامی را علیه آمریکا و اسرائیل سر می دهند و به خوبی متوجه شده‌اند که آمریکا ۷۵ سال آن‌ها را در خصوص قضیه اسرائیل فریب داده است.
 
وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات یازدهم اسفند گفت: دشمن بار دیگر با اشتباهات محاسباتی، این گونه القا می‌کند که مردم ایران در انتخابات شرکت نمی‌کند در صورتی که قطعا مردم ایران با حضوری پرشورتر از قبل، شکست دیگری را در کارنامه سراسر خفت آنان ثبت می‌کنند.
 
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: البته ممکن است اشتباهات محاسباتی دشمن، شهادت افرادی در ایران اسلامی را به همراه داشته باشد ولی قطعا این امر باعث می‌شود که ملت ایران استوارتر از قبل در برابر آنان ایستادگی کند.
 
وی افزود: مشکلات اقتصادی و معیشتی امروز کشور، به دلیل ایستادگی مردم در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی است و برای حل آن باید سختی‌ها را تحمل کرده و از قائده‌های الهی و دستورات و تعالیم قرآنی پیروی کنیم، با نگاه با توانمندی‌های داخلی می‌توان بر دشمن پیروز شد.
 
ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

منبع: ایرنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر