کد خبر: 178540
A

امام جمعه قم: آرامش در کشور از برکت نظام اسلامی است

سید هاشم حسینی بوشهری، امام جمعه قم: مشارکت پرشور در انتخابات طمع دشمن به کشورمان را از بین خواهد برد

امام جمعه قم: آرامش در کشور از برکت نظام اسلامی است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد، اظهار داشت: بعثت سرآغاز بزرگ‌ترین انقلاب معنوی، فکری، سیاسی و اجتماعی در تاریخ بشریت است.

 انقلاب اسلامی ریشه در بعثت دارد 

بنابر گزاش دیده بان ایران؛ امام جمعه قم بیان کرد: روز یکشنبه ۲۲ بهمن ماه سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است، انقلاب اسلامی ریشه در بعثت دارد، چون بعثت دارای دو ویژگی برانگیختگی و به صحنه آوردن اراده‌ها بود و انقلاب ما از روزی که توسط امام راحل پایه گذاری شد دارای این دو ویژگی بود.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه با اشاره به قیام ۱۹ دی و نقش مردم شهر خون و قیام در شکل گیری انقلاب اسلامی تصریح کرد: مردم قم پایه گذار حرکت انقلاب اسلامی و پشتیبان امام راحل بودند و در ادامه برخی استان‌ها و شهر‌ها به حرکت قم پیوستند و فرجام آن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شد.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ۴۵ سال در برابر همه ناملایمتی‌ها و ۸ سال جنگ دشمن و مزدوران داخلی و جاسوسان اجانب سربلند ایستاده ایم، ۲۲ بهمن روز سربلندی ملت ایران است و انتظار این است که ۲۲ بهمن امسال نیز ملت ایران حماسه‌ای دیگر رقم بزند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن مقدمه شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان است، دشمن روز ۱۱ اسفندماه مشارکت حداکثری ملت ایران را خواهد دید و تا مدت‌ها طمع دشمن نسبت به این انقلاب و ملت از بین خواهد رفت.

امام جمعه قم بیان کرد: از کاندیدا می‌خواهیم که قانون را معیار قرار داده و در چارچوب قانون حرکت کرده و هوای نفسانی سبب نشود که بگویند هدف وسیله را توجیه می‌کند، چون این شعار مارکسیست هاست نه جامعه اسلامی.

استاد حوزه علمیه عنوان کرد: کاندیدا این موضوع را مورد توجه قرار دهند که به هر قیمت تبلیغات نکنند بلکه براساس چارچوب دقیق عمل کرده و انتخابات براساس مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت انجام می‌گیرد و در دنیا سربلند خواهیم شد.

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به جنگ غزه و حملات رژیم صهیونیستی افزود: کشورمان در آرامش قرار دارد که این آرامش از برکت نظام اسلامی است، ولی آیا از کودکانی که مادران خود را از دست داده و مادرانی که کودکان خود را با دست زیر خروار‌ها خاک دفن کردند داریم، از خدا می‌خواهیم که شر رژیم صهیونیستی و مستکبران را از همه مردم جهان دور بگرداند و شرشان به خودشان برگردد

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر