کد خبر: 178994
A

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم: طلاب و روحانیون پویش «رأی تو آینده من» را در مدارس آغاز کردند

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم در همایش مبلغان گفت: تلاش داریم دانش آموزان را برای گزارش نویسی پای صندوق‌های رأی بیاوریم، در این راستا برای مدارس ابتدایی پویش «رأی تو آینده من» را راه‌اندازی کردیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم: طلاب و روحانیون پویش «رأی تو آینده من» را در مدارس آغاز کردند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ علیرضا رحیمی در همایش مبلغان معاونت تبلیغ حوزه علمیه قم که در سالن همایش‌های مدرسه عالی دارالشفاء قم برگزار شد، اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی برای حضور دانش آموزان در انتخابات درنظر گرفته شده است.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛  مدیرکل آموزش و پرورش استان قم در همایش مبلغان با اشاره به اینکه تلاش داریم دانش آموزان را برای گزارش نویسی پای صندوق‌های رأی بیاوریم، مطرح کرد: در این راستا برای مدارس ابتدایی پویش «رأی تو آینده من» را راه‌اندازی کردیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با بیان اینکه همچنین جلساتی را با حضور اساتید شاخص برای اولیای دانش آموزان مدنظر داریم، عنوان کرد: از روحانیون طرح امین درخواست داریم که تایمی را برای گفت‌وگو با دبیران و معلمان با موضوع انتخابات اختصاص دهند.

وی با اشاره به اینکه اولویت اصلی حضور حداکثری در انتخابات است، خاطرنشان کرد: عدم حضور در انتخابات به هیچ وجه مورد قبول و پذیرش نیست.

رحیمی با بیان اینکه آسیب‌شناسی دانش آموزان به صورت مدرسه به مدرسه انجام شده است، تصریح کرد: تمام این آسیب‌ها جمع بندی شده و مدارس نیز با وضعیت‌های قرمز، زرد، سبز و سفید تقسیم‌بندی شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه حوزه علمیه و آموزش و پرورش تکلیفی جز همراهی و همکاری با یکدیگر ندارند، یادآور شد: تمام تلاش ما بر این است که حضور مبلغان طرح امین در مدارس تسهیل شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر